Bu Yaz Görülmesi Gereken 10 Yer - Son Dakika

Bu Yaz Görülmesi Gereken 10 Yer

21.05.2014 08:27

1
Seyahat sitesi Fodors, 2014 yazında görülmesi gereken 10 yeri sıraladı. Listede İstanbul da üst sıralarda yer aldı. İşte bu yaz mutlaka görülmesi gereken yerler...

2
Brezilya: Dünya Kupası 2014'e ev sahipliği yapacak olan Brezilya bu yaz kesinlikle gidilmesi gereken yerlerin başında gösteriliyor.

3
Aspen: Normalde kış turizminin öne çıktığı Aspen bu yaz ev sahipliği yapacağı festivaller ve kongrelerle yazın kesinlikle ziyaret edilmesi gereken merkezlerinden biri olarak gösteriliyor.

4
Cavtat, Hırvatistan: Son dönemde turizm pazarında çekiciliği git gide artan Hırvatistan bu yaz da yine gezilmesi gereken yerlerin içinde gösteriliyor.

5
İstanbul: Site, İstanbul'u da listede gösterdi. İstanbul Caz Festivali ve İstanbul Müzik Festivali'nin bu yaz için şehri ekstra çekici kılan özellikler olduğunu yazdı.

6
Quito ve Guayaqil: Ekvador'da yer alan Quito ve Guayaqil şehirleri de listede yer alıyor.

7
Melaka, Malezya: Melaka, tarihi kalıntılarıyla tarih severlerin kesinlikle görmesi gereken yer olarak gösteriliyor.

8
Nashville: Şehir, müzik ve yemek severlerin bu yaz kesinlikle görmesi gereken yerler arasında gösterildi.

9
Viyana: Listede Viyana da yer aldı.

10
Glasgow: İskoçya'da yer alan Glasgow da liste de yer aldı.

11
Alberta, Kanada: Fodors'a göre, Alberta, sadece gökyüzünde yürüyor hissi veren Glacier Skywalk merdiveniyle bile yazın gidilmesi gereken yerler listesine alınabilir.

Son Dakika Bu Yaz Görülmesi Gereken 10 Yer - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Yılan gibi kıvrılıyor! Doğu'nun zorlu geçidine giden yoldan geçmek yürek istiyor Pokemon kartlarını saklayanlar yaşadı! Her biri servet değerinde Dünyaca ünlü rapçi Snoop Dogg, Yıldız Tilbe hayranı çıktı! Birlikte paylaştığı fotoğraf Türk'leri heyecanlandırdı MasterChef Yasin'in Şeyma için kullandığı ifade, Acun'un genç sevgilisini kızdıracak Karadenizli zekasının örneği! Bu mescidin minaresi petrol varillerinden