Bu Yaz Kafalar Böyle Olacak! - Son Dakika

Bu Yaz Kafalar Böyle Olacak!

22.05.2013 15:00

Sezona damga vuran saç modelleri

1
Yaz aylarında şık, stil sahibi, modayı takip eden biri olarak görünmek istiyorsanız; saç tarzınızı da belirlemeniz gerekiyor. İşte bu sezonun trendi saç modelleri...
2
Ortadan Ayrık Saçlar: Bu yıl ortadan ayırarak saça model vermek çok popüler. Sol veya sağdan ayırmak yerine, merkezden ayırarak saçları açık bırakabilir veya ensede toplayabilirsiniz.
3
Maşa ile uçlarda hafif dalgalar oluşturarak veya at kuyruğu ile düz fönleyerek iyi görünmesini sağlayabilirsiniz.
4
Alın Bölgesini Kapatan Modeller: Dramatik bir görüntü yaratmak için, öncelikle saçlarınızı düzleştirmeniz gerekiyor.
5
Düzleştirme işleminin ardından saçınızı bir yandan diğer yana doğru ayırarak, alın bölgesini neredeyse tamamen kapatın. Daha sonra saçınızı bol biçimde toplayabilirsiniz.
6
Dağınık saçlar

Bu yaz, her yerde yataktan yeni kalkıp sokağa fırlamış gibi görünen kadınlarla karşılaşabilirsiniz. Saç modelinde dağınıklık oldukça gözde olacak. Zahmetsizce stil vermenizi sağlayan bu trend aslında özensizliğin özeni olacak.

7
Saçınızı en doğal haliyle kullanmanızı sağlayan bu trend sayesinde, doğal duruşunuzu destekleyebilirsiniz.
8
Çörek Stili Topuz Saçlar: 2012'de balerin topuzlar oldukça modaydı. Kadınlar bu tarzı çok sevdi ve sıklıkla kullanılan bir model oldu.
9
Ancak bu yıl topuzlar biraz daha aşağıya doğru iniyor. Ayrıca çok muntazam, düzgün yapılmış topuzlar yerine, özensizce, sanki evden çıkarken öylesine arkada toplanmış gibi duran çörek stili topuzlar dikkat çekiyor.
10
60'ların Saç Modeline Yeni Yorum: 2013'ün en moda olacak saçlarından biri de, altmışlardan kalma bir modelin yeni yorumu.
11
Bu saç modelinde krepeler saçların üstüne doğru yükseltiliyor. Saç, sağ veya sol yandan saçak biçimiyle önden alın bölgesi kapanacak biçimde getirilip, tek tarafta gösterişli bir tokayla tutturuluyor.
12
Islak Saç Modeli: 2012 yılında da ıslak görünen saçlar modaydı ancak bu yıl, iki tarz birleşti. Islak görünümlü saçlar geriye doğru taranıyor.
13
Başın üst kısımlarında jöleyle geriye iterek yapıştırılan saçlar, saçın arka kısmında kuru ve özgür kalıyor. Seksenlerin sonlarında oldukça revaçta olan buna benzer modeller, bu yaz kadınların gözdesi olacağa benziyor.
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Son Dakika Bu Yaz Kafalar Böyle Olacak! - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Maskeyi ağzına değil göğüslerine taktı! 52'lik yıldız çılgın akıma gecikmeli katıldı Böyle işi kim sevmez! Yaptıkları paylaşımla saniyeler içinde milyonlarca lira kazanıyorlar Ermeni askerler cephede kaçacak delik ararken, yavru Paşinyan keyifte! Sosyal medyayı sallıyor 'Kel çoban' efsanesiyle adı duyuldu! Bu mağaraya gelenlerin tek bir ortak özelliği var Taraftarların aklını başından aldı! 48'lik oyuncu Anna Falchi, takımının zaferini soyunarak kutladı