Son Dakika Haberleri: 'Budist Değil 'Tai Chi'ciyim'

'Budist Değil 'Tai Chi'ciyim'

9 yıl önce

1
Yunan Yorgo Seitaridis'le evlenince Müslümanlıktan Hristiyanlığa geçen, boşandıktan sonra da Budist olduğu iddia edilen Tuğçe Kazaz isyan etti

2
“Üç yıldır Uzakdoğu öğretisi Tai Chi yapıyorum. Yoga yapan Hindu, ney üfleyen sufi mi oluyor?”

3
Güzel manken sürekli din değiştiriyormuş gibi gösterilmesi karşısında sessizliğini bozdu! Kazaz, internetteki fan sitesine yaptığı açıklamada Hristiyanlığı seçtiğini beyan ettikten sonra, ne Budist olduğunu ne de Müslümanlığa döndüğünü açıklamadığını belirtip şunları söyledi:
4
"İki yıl önce Budist olduğumu, sonra oradan kovulduğumu, şimdi tekrar Müslüman olduğumu yazıyorlar. Çocuk oyuncağı mı bu?"
5
Güzel manken, Budist dedikodularının çıkmasına neden olan konuyu şöyle açıkladı:

"Evlenip Yunanistan'a gitmeden önce tanıdığım aklı başında, nezih insanlardan oluşmuş bir Tai Chi topluluğu vardı. Döndükten sonra, bilinen en eski Çin sağlık, egzersiz sistemi olan Tal Chi'yi öğrenmek üzere bu topluluğa katıldım.

6
"Üç yıldır sağlığımı ve formumu korumak için düzenli bir şekilde Tal Chi çalışıyorum. Bu aklı evvellerin mantığından gidersek, yoga yapanların Hindu, ney üfleyenlerin de sufi olması gerekir."


7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18Haber Yayın Tarihi: 15.03.2011 02:13 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Dünyayı ikiye bölen tartışma! Yıkayarak mı, silerek mi temizlenmeli? Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ın mavi gözlü hırçın güzeli bakın kaç yaşında! Nefes alamıyor diye soluğu hastanede aldı! Burnundan çıkan şey doktorları bile şoke etti Sivas'ta şaşkına çeviren görüntü! Gören 'Çin Seddi gibi' diyor MasterChef'in yakışıklı İtalyan şefi Danilo Zanna'nın eşi Türk çıktı!