Son Dakika Haberleri: Budist Keşişti, Cinsiyet Değiştirip Tayland'ın En Güzel Modeli OIdu

Budist Keşişti, Cinsiyet Değiştirip Tayland'ın En Güzel Modeli OIdu

5 ay önce

Dünyanın en güzel kadınlarından biri Mimi Tao. Keşiş okuluna giderken, cinsiyet değiştirip model olduğunu duyanlar ise şaşırıyor.

1
22 yaşındaki Mimi Tao, erkek olarak doğdu, 12 yaşında keşiş olmak için, sadece erkeklerin gittiği budist okuluna başladı.
2
Bu okula katılma sebebi maddi olarak kötü durumda olan ailesinin yükünü azaltabilmekti. Ama kendisini oraya ait hissetmediği ve hayatıyla ilgili büyük bir değişiklik ihtiyacı duyduğu için okulu terk etme kararı aldı.
3
Ama kendisini oraya ait hissetmediği ve hayatıyla ilgili büyük bir değişiklik ihtiyacı duyduğu için okulu terk etti.
4
Mimi küçüklüğünden beri kendisini kız gibi hissediyor ancak tepkilerden korktuğu için bunu ne topluma ne ailesine yansıtabiliyordu.
5
Sonunda hissettiği gibi davranmaya başladığında ise tam düşündüğü gibi ağır eleştirilere maruz kalıyor.
6
Ama Mimi karşısına çıkan tüm zorluklara rağmen yılmıyor ve Singapur'a taşınmaya, orada modellik dünyasına atılmaya karar veriyor.
7
Hayalindeki dünyaya kavuştuğunda ise karşısına ilham kaynağı model Yui Yuhetkanha çıkıyor!
8
Yui, Mimi'yi kanatları altına alıp 3 ay boyunca ücretsiz bir şekilde ona modellik dersleri veriyor.
9
Aradan bir süre geçtikten sonra ise Mimi'yi ve hikayesini tüm dünya öğreniyor.
10
Yaşadığı tüm zorluklara rağmen Mimi artık hep hayal ettiği ve istediği gibi kadın olarak kabul edilmeye başlıyor.
11
Tayland'a geri döndüğünde ise kariyerinin en üst noktasına ulaşıyor ve bu dönüş genç kadının birçok fırsatın daha kapılarını aralamasını sağlıyor!
12
Keşişilikten modelliğe uzanan başarılı yolculuğunda ise ailesini tabii ki unutmuyor ve annesinin sahip olduğu bütün borçları kapatıyor.
13
Karşısına çıkan tüm engellere, hakaretlere ve zorluklara rağmen olmak istediği kişi haline gelmesi ise son derece ilham verici!
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25

YORUMLAR


Diğer Galeriler

11 Eylül ve DEAŞ'ı Bilen Kahinden 2019 Kehanetleri! Bakın Neler Olacak iPhone'la Banyoya Giren Dövüş Sanatları Şampiyonu Feci Şekilde Can Verdi! Bu Ülkede Anneler, Düğün Gecesi Kızlarının Bekaretini Kaybetmelerini İzliyor Kameralar Önünde 'Arkadaşımın Aşkısın' Dedirten Ünlüler! Bu Şirketin Çalışanları Uyuyarak Ekstradan 3 Bin Lira Kazanıyor!