Son Dakika Haberleri: Buğra Toplusoy Ceyda Ateş'i Annesiyle Tanıştırdı

Buğra Toplusoy Ceyda Ateş'i Annesiyle Tanıştırdı

6 yıl önce

Ceyda Ateş'le yaşadığı aşk yüzünden babası Turgut Toplusoy'la arası açılan Buğra Toplusoy, sevgilisi ile annesini bir araya getirdi.

1
Ceyda Ateş'le yaşadığı aşk yüzünden babası Turgut Toplusoy'la arası açılan Buğra Toplusoy, sevgilisi ile annesini tanıştırdı.
2
Oyuncu Ceyda Ateş'le yaşadığı aşk nedeniyle babası Roman mağazalarının sahibi Turgut Toplusoy'la arası bozulan Buğra Toplusoy, bir süre önce gittiği Amerika'dan döndü.
3
Önceki akşam Bebek'te yemeğe çıkan aşıkların yanında Buğra Toplusoy'un annesi Efsane Erdoğan ve kardeşi de vardı.
4
Buğra Toplusoy'un İstanbul'a gelişini kutlayan grup, yaklaşık 3 saat kaldıkları mekanda oldukça eğlendiler.
5
Ceyda Ateş ve Buğra Toplusoy, çıkışta kendilerini görüntüleyen muhabirlere aşk dolu pozlar verirken, Buğra'nın annesi Efsane Erdoğan'ın Ateş'le şen şakrak sohbetleri de dikkatlerden kaçmadı.
6
Buğra Toplusoy'un babası Turgut Toplusoy, telefonla katıldığı bir programda:
7
"Buğra'nın hem annesi hem babasıydım. Gazetelerde mayolu, bikinili resimlerini görünce mahçup oldum. Ceyda çok haklı aslında Buğra gibi biriyle evlenmeyi bende isterim. Eğer bir film çeviriyorsanız birini kullanmanız gerekiyor. Ceyda Hanım da kullandı." sözleriyle Ateş'i istemediklerini belirtmişti.
8
Ceyda Ateş ve Turgut Toplusoy fotoğrafları...
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20Haber Yayın Tarihi: 29.12.2013 10:49 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Instagram'ın Playboy'u Dan Bilzerian, ABD başkanlığına aday olacak! Survivor Hikmet Tuğsuz son haliyle hayal kırıklığı yarattı! Fit görüntüsünden eser yok Ateşli model Kendall Jenner'a Türk dokunuşu! Güzelliğiyle mest etti 10 yaşındayken okyanusa bırakmıştı! 9 sene sonra gelen cevapla şoke oldu Karadayı dizisinin Çitlembik Bahar'ıydı, son haliyle şaşkına çevirdi!