Bugün en çok da ona zor! Evlat hasretiyle yanan Ebru Şallı paylaşımıyla yürek burktu - Son Dakika

Bugün en çok da ona zor! Evlat hasretiyle yanan Ebru Şallı paylaşımıyla yürek burktu

09.05.2021 11:49

Ünlü isimler Anneler Günü'nü en anlamlı fotoğraf ve mesajlarla Instagram hesaplarından kutluyor. Geçtiğimiz yıl oğlu Pars'ı kaybeden Ebru Şallı içinse yılın bu günü oldukça zor. Sosyal medya hesabından Anneler Günü paylaşımı yapan Şallı takipçilerini duygulandırdı.

1
Eski manken Ebru Şallı'nın Harun Tan ile evliliğinden dünyaya gelen 9 yaşındaki oğlu Pars, geçtiğimiz yıl hayata veda etti.
2
Oğlunun yokluğunu her an hisseden Ebru Şallı sosyal medya hesabından zaman zaman duygusal paylaşımlar yapıyor.
3
Anneler Günü'nünde Şallı, oğlu Pars'la olan fotoğrafıyla bu özel günde hayranlarını bir hayli üzdü.
4
Geçtiğimiz günlerde Katarsis programına konuk olan Ebru Şallı, hayatının dönüm noktasından oğlu Pars'ı kaybettiği acılı zamanlarına kadar hayatına dair her şeyi anlattı.
5
Ünlü model, acılı günlerini şu sözlerle dile getirdi: "Tanıyan Pars'tan çok etkilenirdi. 'Bu nasıl bir çocuk' derlerdi. Gerçek bir melekti. Bu hayatta bir melek doğurmuşum ve dokuz yıl bir melek ile yaşamışım. Kimseyi kıramaz, azıcık üzüldüğü an onu toparlamaya çalışır, müthiş bir sevgi çıkıyordu içinden. Pars hep başkaydı."
6
Pars'ın boyun ağrısı yaşaması üzerine tetkikler için hastaneye gittiklerini belirten Şallı, doktorların bir hafta çabalarına rağmen tam olarak sorunun ne olduğunu bulamadıklarını, kan tahlillerinin iyi çıkmasına rağmen ağrısında bir değişiklik olmadığını anlattı.
7
"Ultrasonda da çıkmadı. MR çekildi, o zaman öğrendik. İlk duyduğunuz an bir annenin ya da babanın dünyasının yıkıldığı an. Çok büyük bir acı. Meğer ağrıları zaman zaman yaşıyormuş ve 'geçer' diye düşünüp söylemiyormuş. İlk defa okulda ağladığı bir an oldu, ağrısı çok fazlaydı. Çok hızlı ilerleyen bir türdü..."
8
"2.5–3 yıllık süreçte tedavi ile çok güzel cevaplar aldığımız dönemler oldu. Cevap vermesi büyük bir şeydi. Bıraktığımız an tekrar hızlı şekilde atak yaptı, ağrılar başladı. Doktor aynı protokolü uygulayamayacağı için kemik iliği nakline geçmemize karar verdi..."

9
"Dünyada bu iliği bulamadık. Aile bireylerine bakıldı. Bende literatürde olmayan bir doku çıktı ve o doku Pars'ta da vardı. Doktor 'iliğiniz tutmuyor ama bu doku sizde var ve Pars'ta da olduğuna göre bir anlamı var' dedi. İlik dahil her şeyimi vermek istiyordum. İlik verdim..."Çok başarılı bir nakil gerçekleştirdiler. İlik yüzde 100 tuttu. Bu mutlu haberi alıp, evimize geçtik. Herkes çok sevindi ve 'artık bir şey olmaz' dedik. Olmayan çok var çünkü. B negatif kan bulmak çok zordu..."
10
Hastane sürecinde oğlu Pars ile aralarında geçen duygusal bir diyalogu da anlatan Ebru Şallı, Pars'ın kendisine 'Annecim ben senin hep böyle gülmeni, güzel olmanı istiyorum ve yaşlanmanı istemiyorum' dediğini ve Pars'ın isteğinin ise görünmez olmak olduğunu söyledi.

Son Dakika Bugün en çok da ona zor! Evlat hasretiyle yanan Ebru Şallı paylaşımıyla yürek burktu - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (12)
  • Mert: Tamam aci gercekten buyuk ama dikkat ediyorum hemen evlenmesimi lazimdi iki cocuguna cagla sikel gibi bakabilirdir kaldiki aimdide buyuk oglubhic yaninsa yok neyse dunyasi es oluyor Cevap Yaz 4 3 Yayından Kaldır
  • B.BAL : Ebru hanım sabırlar inş..Meleğiniz cennetten size bakıyordur..Zor bir süreç diyemem o hiç geçmeyecek siz ölene kadar evlat parçandır senin hep gülsende güzel pozlar çekip yayınlasanda bu bitmeyecek senin bir organın yokmuş gibi hissedeceksiniz..Dua edin pars için bir çocuk yuvası inşa edin sizin durumunuz var maşallah..Onun adı yaşasın gelecek çocuklarıdır sokaktan çocukları dilemekten kurtarın hepsi size bir bir pars olacaktır..Yaşatın inş..Pars meleği..Sevgilerimi ve Saygılarımla Allah rahmet etsin..İnş Sizi cennet kapısında beklesin..Allah'a emanet olun..Ebru Hanım.. Cevap Yaz 5 1 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Advertisement