Bugün Kepenkler Açılmadı - Son Dakika

Bugün Kepenkler Açılmadı

13.01.2011 16:05

1
Diyarbakır'da bugün görülmeye başlanan Kürdistan Topluluklar Birliği Türkiye Meclisi (KCK/TM) duruşmasına dikkat çekmek amacıyla Şırnak'ın Cizre ve Mardin'in Kızıltepe ile Nusaybin İlçeleri'nde esnaf kepenkleri kaçmadı.
2
Esnafların kepenklerini açmadığı Cizre İlçesi'nde polis sıkı önlem aldı. İlçenin önemli noktlarında çevik kuvvet polisi konuşlandırılırken, polis panzerleri de cadde ve sokaklarda güvenlik amacıyla devriye yapmaya başladı. Fırın ve eczaneler dışındaki tüm esnaflar kepenk açmadığı Cizre'de alınan önlemlerde sürüyor.

3
Mardin'in Kızıltepe İlçesi'nde ise eczane, fırın ve seyahat firmalarının açık olduğu gözlenirken, esnafın yaklaşık yüzde 80'i kepenk kapama eylemine uyduğu görüldü. Nusaybin İlçesi'nde de esnafın tamamına yakını sabah saatlerinden itibaren kepenklerini açmadı.

4
Kızıltepe ve Nusaybin İlçeleri'nde polis sıkı güvenlik önlemi alırken, Nusaybin İlçesi'nde saat 13.00'da KCK/TM duruşması ile ilgili bir yürüyüş düzenleneceği ve yürüyüş sonrasında da basın açıklaması yapılacağı belirtildi.
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17

Son Dakika Bugün Kepenkler Açılmadı - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Yeşilçam'ın ok kirpikli güzeli, süper minili pozuyla mest etti 3 çocuğunun annesini önce takip edip vurdu, sonra üzerine benzin dökerek yaktı Banyoya telefonla giren genç kızın bir anlık hatası sonunu getirdi Bir an durdu ve dönüp baktı! 'Ormanın hayaleti' fotoğrafçıya böyle poz verdi Bu görüntü yalnızca bir ülkede olur! Yağmur yağsın diye 2 kurbağayı törenle evlendirdiler
Advertisement