"Bugüne kadar hiç estetik yaptırmadım" diyen Özge estetiğin dozunu fena kaçırdı! Tanınmayacak halde - Son Dakika

"Bugüne kadar hiç estetik yaptırmadım" diyen Özge estetiğin dozunu fena kaçırdı! Tanınmayacak halde

29.01.2021 11:51

"Bugüne kadar hiç estetik yaptırmadım" diyen Ulusoy, ilk estetik deneyimini yaşadı. El bakımı yaptırmak için gittiği klinikte bir ara maskesini indiren Ulusoy'un yüzündeki değişiklik dikkat çekti.

1
Bir röportajında, "Bugüne kadar ameliyat olmadım. Mutlu olmadığım bir yer olsaydı yaptırırdım" diyen Özge ulusoy pandemi dinlemedi ve ameliyat masasına yattı.
2
Geçen çarşamba Özge Ulusoy'un bakım günüydü. Ünlü manken, Levent'teki bir klinikte el bakımı yaptırdı. Ulusoy bir ara telefonla konuşmak için maskesini çenesinin altına indirdi. Maskenin inmesiyle birlikte Ulusoy'un yaptırdığı estetikler de ortaya çıktı.

3
Yüzüne botoks, dudağına da dolgu yaptıran 38 yaşındaki mankenin değişimi şaşırttı.
4
5
6
7
8
9

Son Dakika 'Bugüne kadar hiç estetik yaptırmadım' diyen Özge estetiğin dozunu fena kaçırdı! Tanınmayacak halde - Son Dakika


YORUMLAR (6)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Yılan gibi kıvrılıyor! Doğu'nun zorlu geçidine giden yoldan geçmek yürek istiyor Pokemon kartlarını saklayanlar yaşadı! Her biri servet değerinde Dünyaca ünlü rapçi Snoop Dogg, Yıldız Tilbe hayranı çıktı! Birlikte paylaştığı fotoğraf Türk'leri heyecanlandırdı MasterChef Yasin'in Şeyma için kullandığı ifade, Acun'un genç sevgilisini kızdıracak Karadenizli zekasının örneği! Bu mescidin minaresi petrol varillerinden