Bülent Ersoy, Ajda Pekkan'a Açtı Ağzını Yumdu Gözünü - Son Dakika

Bülent Ersoy, Ajda Pekkan'a Açtı Ağzını Yumdu Gözünü

11.08.2013 11:19

''Allah onu ıslah etsin.''

1
Gümbet barlar sokağında bir gece kulübünde sahneye çıkan Bülent Ersoy söylediği şarkılarla Barlar sokağını inletti. Basın mensuplarının "herkesin bir tutkusu var mesela Ajda Pekkan'ın ayakkabı tutkusu var" gibi sorusuna sinirlenen Bülent Ersoy; Ajda Pekkan'a açtı ağzını yumdu gözünü.
2
Ersoy, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın düzenlediği yemekte Pekkan'ın kendilerine selam vermediğini ifade ederek şöyle konuştu:
3
“O önce ayakkabı koleksiyonu yapana kadar Allah'ın selamını vermesini bilsin. O gece iftar yemeğindeyiz, masaya geldi selam dahi vermedi. Allah'ın selamını vermemek ne demek ya! Bırakın arkadaş olmamızı falan, sen kime numara yapıyorsun, kime bu namelerin. Bu tavırları yaptığın insan kim?'' dedi.
4
Sözlerine devam eden Dİva: '' Masada Orhan Gencebay ile ben varım, orada senden aşağı bir insan yok ki. Senden üstün insanlar hatta var orada, neyini hava yapıyorsun nedir senin bu namelerin. İnsan girişte bir şey söyler merhaba arkadaşlar der. Böyle ucube. Ben orada oturuyorum zangoç gibi görünüyorum, neden selam vermedi aynı masadayız. Allah onu ıslah etsin.” dedi.
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25

Son Dakika Bülent Ersoy, Ajda Pekkan'a Açtı Ağzını Yumdu Gözünü - Son Dakika Magazin


YORUMLAR
500
Advertisement