Bülent Ersoy'dan Hadise'ye olay sözler: O kalçaları çok hoşuma gitti! - Son Dakika

Bülent Ersoy'dan Hadise'ye olay sözler: O kalçaları çok hoşuma gitti!

14.08.2019 10:30

Türk sanat müziğinin divası Bülent Ersoy, Harbiye Açıkhava Sahnesi'nde konser veren Hadise ile ilgili konuştu.

1
Cesur paylaşımları ve kusursuz fiziğiyle büyük beğeni toplayan Hadise, geçtiğimiz günlerde Harbiye Açıkhava Sahnesi'nde, sevenlerine oldukça gösterişli bir konser verdi.
2
Harbiye'deki konserini ''Mekanın sahibi geri geldi'' notuyla kendi Instagram hesabından paylaşan güzel yıldızı, kimi yere göğe sığdıramadı, kimiyse Jennifer Lopez taklitçiliğiyle suçladı.
3
Türk Müziği'nin divası Bülent Ersoy ise Hadise'nin iddialı paylaşımını, şu sözlerle yorumladı:
4
''Hadise Hanım'ı gördüm, çok güzeldi; o Lopez mi nedir o da öyle giyinmişti, bizden de bizim kızın yapması çok hoşuma gitti.''
5
''Güzel de taşıdı kostümlerini. O kalçaları, kum saati gibi, çok çok hoşuma gitti." dedi.
6
''Mekanın sahibi olunca biraz tuhaf oluyor, çünkü Tarkan Beyefendi var, benim kız var, serttir ya diktir benim gibi sanki ben doğurmuşum gibi Gündeş var."

7
''5 gün okudu, daha da okuyacakmış, oranın sahibi bence Sevgili Ebru Gündeş ve Tarkan beyefendi oluyor diyorum; bu sözümün üzerinde de duruyorum."

8
9
10
11

Son Dakika Bülent Ersoy'dan Hadise'ye olay sözler: O kalçaları çok hoşuma gitti! - Son Dakika


YORUMLAR (8)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Ünlü model, eve başka bir kadınla gelen kocasını kalbinden bıçaklayarak öldürdü 50 lira için canlarından oluyorlar! Onları bu hale getiren işleri Mavi dünyanın yamyamı, rakibini yutmaya çalıştı! Gerçek çok başka çıktı Yeşilçam'ın ok kirpikli güzelinden balkonda güneşlenme pozu Bu fotoğraf ülkeyi karıştırdı! Gözaltına alındı, gerekçe ise şaşırttı