Bülent Ersoy Evleniyor! - Son Dakika

Bülent Ersoy Evleniyor!

20.11.2012 15:52

1
Ünlü sanatçı Bülent Ersoy önceki akşam Grand Cevahir Hotel'de düzenlenen bir gecede sahne aldı.
2
Mehmet Ali Erbil'den sonra sahneye çıkan Ersoy'a iddiaya göre 200 bin TL değerindeki swarovski taşlarla ve pırlantayla süslenmiş tepsi hediye edildi.
3
Uzun bir aradan sonra İstanbul'da sahnelerde ortaya çıkan Bülent Ersoy, sahne aldığı gece boyunca hem oynadı hem oynattı.
4
Keyifli halleri ve coşkulu sahnesi gözlerden kaçmayan Diva, geçtiğimiz haftalarda İzmir'den satın almak için ev baktığı haberlerini doğruladı.
5
Sevgilisi Berk Yılmaz'ın İzmir'li olması nedeniyle aynı evi paylaşmak için ev alan Bülent Ersoy bir muhabirin, “Sanırım yakında Bülent Yılmaz oluyoruz” sözlerine ise kahkaha atarak yanıt verdi.
6
Şile bezini anımsatan elbisesi ve aşırı makyajı ile dikkat çeken Bülent Ersoy sahnede adeta kendinden geçti.
7
Kendisine Kırmızıgül Kozmetik tarafından hediye edilen ve üzerinde markanın ürünlerinin bulunduğu tepsiyi hediye olarak kabul eden Bülent Ersoy, ürünleri bizzat kendisi deneyeceğini söyledi.

Son Dakika Bülent Ersoy Evleniyor! - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Şark Bülbülü'nün utangaç güzeli Hatice son haliyle hayran bıraktı! İşte efsane oyuncuların yıllar içindeki değişimi Evli adam, tek gecelik ilişki yaşadığı genç kadını arabaya bağlayıp yakarak öldürdü Eksi 50 derece soğuk ve karanlıkta canlarına kıyıyorlardı! Yönetim çareyi futbolda buldu Hem dünyada hem Türkiye'de tek! Kendisi küçük ama işlevi büyük göl koruma altına alındı 14 kadına tecavüz ettikten sonra iç çamaşırlarıyla bağlayıp öldürmüştü! Seri katilin mahkemedeki sözleri saç baş yoldurdu