Son Dakika Haberleri: Bulunduğunda 15 Kiloydu! Öz Baba ve Üvey Anne Çocuğunu Dolaba Kitleyip, Aç Bıraktı

Bulunduğunda 15 Kiloydu! Öz Baba ve Üvey Anne Çocuğunu Dolaba Kitleyip, Aç Bıraktı

11 ay önce

ABD'de yaşayan cani çift, 5 yaşındaki çocuğunu dolaba kilitleyip, günlerce aç bıraktı.

1
ABD'nin Teksas eyaletinde bir çiftin 5 yaşındaki oğullarını küçücük dolapta tuttukları ve aç bıraktıkları ortaya çıktı. Polislerin, evin içindeki merdivenlerin altında kalan boşluktan oluşturulmuş küçük dolapta, oldukça zayıf ve bitkin halde buldukları çocuk hastanede tedavi altına alındı.
2
Çocuğun babası Bradley Bleimeyer (24) ve üvey annesi Tammi Bleimeyer (33) tarafından uzun süredir o dolapta tutulduğu, şiddet gördüğü ve aç bırakıldığı belirtildi. Korkunç olay, talihsiz çocuğun babası ve üvey abisinin kavga etmesiyle ortaya çıktı.
3
Açlıktan ve zayıflıktan kemikleri meydana çıkmış, vücudunun çoğu yerinde çürükler olan talihsiz çocuk polis tarafından kurtarılarak hastanede tedavi altına alındı. Jordan'ın babası Bradley Bleimeyer'in öz oğlu Jordan'a şiddet uyguladığı gerekçesiyle 2016 yılında 15 yıl hapse mahkum edildi.
4
Üvey anne Tammi Bleimeyer ise ihbarın ardından kaçıp, otele yerleşmişti.
5
Kayıtları araştıran polis üvey annenin izini bulmayı başardı.
6
Tammi Bleimeyer üvey oğlu Jordan'a şiddet uyguladığı gerekçesiyle geçtiğimiz cuma günü hakim karşısına çıktı. Hakkındaki suçlamaları kabul eden 37 yaşındaki cani anneye 28 yıl hapis cezası verildi.Haber Yayın Tarihi: 13.12.2018 02:36 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Dünyayı ikiye bölen tartışma! Yıkayarak mı, silerek mi temizlenmeli? Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ın mavi gözlü hırçın güzeli bakın kaç yaşında! Nefes alamıyor diye soluğu hastanede aldı! Burnundan çıkan şey doktorları bile şoke etti Sivas'ta şaşkına çeviren görüntü! Gören 'Çin Seddi gibi' diyor MasterChef'in yakışıklı İtalyan şefi Danilo Zanna'nın eşi Türk çıktı!