Bunu da gördük! Cinsel içerikli film yıldızı, gerçek hayatta nasıl ilişkiye girildiğini unuttu - Son Dakika

Bunu da gördük! Cinsel içerikli film yıldızı, gerçek hayatta nasıl ilişkiye girildiğini unuttu

11.03.2021 10:40

Cinsel içerikli film yıldızı Lana Rhoades yaptığı açıklamada rol gereği ilişkiye girdiği için, gerçek hayatta nasıl cinsel ilişkiye girildiğini unuttuğunu söyledi. Rhoades, bu durumdan dolayı vajina yapısının bozulduğunu ve o bölgede ağrı hissettiğini ifade etti.

1
Cinsel içerikli filmlerde rol almanın gerçek hayatta kendisini olumsuz bir şekilde etkilediğini söyleyen 24 yaşındaki oyuncu, sektöre girdikten sonra tüm hayatının kameralar önünde rol gereği cinsel ilişkiye girmekten ibaret olduğunu söyledi.
2
Lana, bu durumdan dolayı bir süre sonra gerçek hayatta hiç ilişkiye girmemeye başladığını dile getirdi.
3
Tüm cinsel yaşamının filmlerden ibaret olduğunu söyleyen Lana, gerçek yaşamda ilişkiye girmenin yanı sıra müstehcen filmlerde oynamanın fiziksel olarak da kendisine zarar verdiğini söyledi.
4
Lana, her gün cinsel içerikli filmlerde oynadığı için vajina yapısının bozulduğunu ve sürekli vajinasında ağrı hissettiği için büyük zorluk yaşadığını ifade etti.
5
Yaşadığı olumsuzluklardan sonra yetişkin film sektörünü bırakan Lana, hayatına modellik yaparak devam ediyor.
6
7
8
9
10
11

Son Dakika Bunu da gördük! Cinsel içerikli film yıldızı, gerçek hayatta nasıl ilişkiye girildiğini unuttu - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (7)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Neslihan Atagül'den "Yayılacaksa aşk yayılsın" pozu Gösteriş meraklısı Şeyma iş başında! Milyarder sevgilisi uçak kapattı, o da paylaştı Sevgilisiyle en özel anlarını paylaşan Kourtney Kardashian'a tepki yağdı: Yatak odanız yok mu? Gönül Dağı'nın güzeller güzeli Dilek'i pozlarıyla Instagram'ı kasıp kavuruyor Arka Sokaklar'ın yıldızı aşk sarhoşu! Bu halde yakalanınca utançtan yerin dibine girdiler