Bunu da gördük! Gelin, eski sevgilisine son bir kez sarılabilmek için damattan izin istedi - Son Dakika

Bunu da gördük! Gelin, eski sevgilisine son bir kez sarılabilmek için damattan izin istedi

01.02.2021 13:28

Malezya'da yayınlanan bir düğün videosu bütün dünyayı şoke etti. Gelin, damattan eski sevgilisine "son bir kez" sarılmak için davetlilerin önünde izin istedi.

1
"Daha neler göreceğiz?" derken sosyal medya platformu TikTok'ta yayınlanan bir video görenlerin ağzını açık bıraktı. Kısa bir sürede paylaşım rekoru kıran video uluslararası kamuoyunun da ilgisini çekti.
2
Bir düğünde çekilen görüntülerde gelin ve damat bir platform tepesinde davetlileri selamlarken, koronavirüsü dolayısıyla maske takan bir erkek sahneye çıkıyor.
3
Bu sırada gelin damada dönerek, bu kişinin eski sevgilisi olduğunu söyleyerek "son bir kez daha sarılmak" için izin istiyor. Davetlilerin önünde eşini kıramayan damat izin verince gelin ile eski sevgilisi son bir kez sarılıyor.
4
Bu sarılmanın ardından damat ile genç kadının eski sevgilisi tokalaşıyor. Fakat daha sonra damat da gelinin eski sevgilisine sarılıyor.

5
Bu video paylaşıldığı günden beri 2.5 milyondan fazla insan tarafından izlenirken sosyal medyada da tartışma başlattı. Bazı sosyal medya kullanıcıları düğünlerine eski sevgililerini çağırmayacaklarını söylerken, diğerleri de "Damadın ailesi böyle bir durumda ne düşünmüştür" diyerek olayın başka bir boyutunu gündeme getirdi.

YORUMLAR
500

Son Dakika Bunu da gördük! Gelin, eski sevgilisine son bir kez sarılabilmek için damattan izin istedi - Son Dakika


Advertisement