Bunu da gördük! Paraşütte cinsel ilişkiye girmenin sonu kötü bitti - Son Dakika

Bunu da gördük! Paraşütte cinsel ilişkiye girmenin sonu kötü bitti

04.04.2021 08:43

İnsanlar aşk hayatlarını renklendirmek için türlü ilginçliklere başvuruyor. Gerçek olamayacak kadar tuhaf olan bu olayda İngiliz çift, paraşütle atlarken cinsel ilişki yaşamaya kalkıştı ancak fantezileri hastanenin acil servisinde bitti.

1
Havadayken cinsel ilişkiye girmeye çalışan çift birbirine dolandı, William'ın paraşütü bir süre açılmadı. Havada bir mücadele içine giren adam sonunda aşağı indiğinde burnundan kanlar akmaya başladı ve derin bir ağrıyla baş başa kaldı.
2
Çekilen röntgen sonucunda burnunun kırıldığını fark eden William, "Ben bir adrenalin bağımlısıyım eşim Leslie de öyle."
3
"Cinsel hayatımız gördüğünüz gibi oldukça hareketli. İlginç şeyler denemeyi seviyoruz. Burnumun nasıl kırıldığını bilmiyorum ama bu adrenalin çok iyiydi'' diye konuşuyor.
4
'ÖLDÜĞÜNÜ DÜŞÜNDÜM'
ÖLDÜĞÜNÜ DÜŞÜNDÜM
Leslie ise, "Onu yerde gördüğümde, ilk önce öldüğünü düşündüm. Kanamasını durdurmak için burnuna birkaç tampon koyduk ve hemen hastaneye koştuk. Bunu bir burun kırığı ile atlattığımıza seviniyorum. Daha da kötü olabilirdi."
5
"Daha da kötü olabilirdi. Cinsel ilişki konusunda çok ama çok aktifim. Cinsel ilişkiye girmenin birçok farklı yolunu buluyorum" şeklinde konuşuyor.
6
OLAY ANI CANLANDIRILDI
OLAY ANI CANLANDIRILDI
Geçen günlerde gerçekleşen bu olayın canlandırma çekimleri yapıldı ve TLC'Nin Sex Sent Me to the ER (Beni Acillik Eden Seks) adındaki reality şovda yayınlandı.
7
8
9
10

Son Dakika Bunu da gördük! Paraşütte cinsel ilişkiye girmenin sonu kötü bitti - Son Dakika


YORUMLAR (12)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Neslihan Atagül'den "Yayılacaksa aşk yayılsın" pozu Gösteriş meraklısı Şeyma iş başında! Milyarder sevgilisi uçak kapattı, o da paylaştı Sevgilisiyle en özel anlarını paylaşan Kourtney Kardashian'a tepki yağdı: Yatak odanız yok mu? Gönül Dağı'nın güzeller güzeli Dilek'i pozlarıyla Instagram'ı kasıp kavuruyor Arka Sokaklar'ın yıldızı aşk sarhoşu! Bu halde yakalanınca utançtan yerin dibine girdiler