Bunu da gördük! Yıkandığı suyu ve iç çamaşırlarını satarak ayda 82 bin lira kazanıyor - Son Dakika

Bunu da gördük! Yıkandığı suyu ve iç çamaşırlarını satarak ayda 82 bin lira kazanıyor

14.10.2020 14:38

21 yaşındaki Amerikalı model, Emily Knight sosyal medya hesabından bazı takipçilerinin isteği üzerine birkaç hayranına küvette yıkandığı suyu ve kullanılmış iç çamaşırlarını satmaya başladı. Genç modelin aylık kazancı ise 8000 pound (82 bin TL).

1
21 yaşındaki Amerikalı model, Emily Knight sosyal medyayı maddi kazanca dönüştüren isimlerden. Ancak modelin yöntemi oldukça tuhaf ve mide bulandırıcı.
2
Instagram'dan oldukça cüretkar poz paylaşan 21 yaşındaki model, bir süre sonra hayranlarından gelen teklifi değerlendirmeye başladı. Emily, her özel anını para karşılığında takipçilerine satmaya başladı.
3
Bu işten para kazanmaya başlayan Los Angeles'dan Californiya'ya kadar bir çok hayranına küvet suyu ve iç çamaşırlarını satan, Emily, bazı hayranlarının isteği üzerine kendilerine, açık selfie, ve kameraya karşı gaz çıkarırken çektiği videolarını da sattığını söyledi.
4
Hayranlarının istediği en garip şey ise uyurken kendisini kameraya alması.
5
Sattığı iç çamaşırı, küvet suyu ve diğer şeylerin fiyatlarının değiştiğini söyleyen Emily, bir günlük iç çamaşırlarını 250 dolar, 4 günlük giydiği iç çamaşırını 500 dolar, üzerindeyken mastürbasyon yaptığı iç çamaşırını ise 1000 dolara sattığını dile getirdi.

6
7
8
9

YORUMLAR (18)
  • Beko: Aynı de gönül sümüklü mendilini,şeyhlerin,şıkların tükrüklü sularını şifa diye satması gibi. Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
  • Sivridil: Haberdeki para birimlerini Usa nin para birimiyle yazmak ve Turkiye para birimi ile karsiligini belirtmek sucmu Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
  • Badanaci: Amerikali model, ancak kazanci paund olatak hesaplaniyor, tum dunya dolar kullanirken bunlar paund, birde kazancini tl ye cevirince oh ne.ala, Turkiyede yasayan Belcika gibi ulelerden emekli olan insanlar var aldiklari euro tl bazinda 40 bin- 45 bin tl yapiyor, kendi fakir ekonominizi yazacaginiza bilmem ne modelin ve hayranlarinin sapkinliklarini yazin, belki ekonominiz duzelir. Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Bunu da gördük! Yıkandığı suyu ve iç çamaşırlarını satarak ayda 82 bin lira kazanıyor - Son Dakika


Advertisement