Son Dakika Haberleri: Bunun Adı Vahşet! Timsah Avlayıp Satıyorlar

Bunun Adı Vahşet! Timsah Avlayıp Satıyorlar

25 gün önce

Araştırmacı fotoğrafçı editör, timsahların nasıl öldürülüp satıldıklarını görmek için Florida'nın timsah avlanma yerlerine gitti...

1
Editör Zak Bennett, timsah avcısı Matt Magner ile avlanmak için yola çıktı. Magner'ın açıklamalarına göre; Florida'da timsah avlama sezonu Ağustosta başlar ve Kasımın başına kadar devam eder.
2
Bu yıl, eyalet boyunca 6,000 avcıya ruhsat verilmiş. Geçen yıl, 7,145 timsah yakalanmış.
3
Avlanma programı başkalarına zarar veren timsahlara yönelik uygulanıyor; ancak hayvan hakları savunucuları düzenli olarak avcılığın karşısında duruyor.
4
Matt Magner gibi timsah avcıları genellikle onların belirli alanlarda avlanmalarına izin veren rozetlere sahip oluyorlar. Kanca ve yem kullanarak timsahı yakalayıp öldürüyorlar ve sonrasında ölü bedeni saklamak ile besin üretimi veya derisi için satmak arasında bir tercih yapıyorlar.
5
9 yıldır avcılık yapan Magner:Bir geyik veya yaban domuzu ile aynı içgüdülere sahipler. Yırtıcılığın zirvesinde olan bu hayvanlar sadece diğer timsahlardan korkuyorlar ve oldukça zekiler.
6
Ava sadece 17.00-10.00 saatleri arasında izin veriliyor.Timsah avı, avın satılmasına izin verilen eyaletteki birkaç avlanma sporundan biri. Firma, timsah avcılarından 15 $'a alıyor.


Kadın Yolcu Uçakta Uyuyakaldı, Gözünü Açınca Elini Yanındaki Adamın Cinsel Organında Buldu Bakırköy'de Yıkım Çalışmasında İşçi Hayatını Kaybetti! Belediye Başkanı, Tepkili Vatandaşı Tehdit Etti
Ilımlı İslam'a Geçeceğini Açıklayan Suudi Arabistan, Sinemaları Serbest Bırakıyor