Son Dakika Haberleri: Bunun Adı Vahşet! Timsah Avlayıp Satıyorlar

Bunun Adı Vahşet! Timsah Avlayıp Satıyorlar

13 ay önce

Araştırmacı fotoğrafçı editör, timsahların nasıl öldürülüp satıldıklarını görmek için Florida'nın timsah avlanma yerlerine gitti...

1
Editör Zak Bennett, timsah avcısı Matt Magner ile avlanmak için yola çıktı. Magner'ın açıklamalarına göre; Florida'da timsah avlama sezonu Ağustosta başlar ve Kasımın başına kadar devam eder.
2
Bu yıl, eyalet boyunca 6,000 avcıya ruhsat verilmiş. Geçen yıl, 7,145 timsah yakalanmış.
3
Avlanma programı başkalarına zarar veren timsahlara yönelik uygulanıyor; ancak hayvan hakları savunucuları düzenli olarak avcılığın karşısında duruyor.
4
Matt Magner gibi timsah avcıları genellikle onların belirli alanlarda avlanmalarına izin veren rozetlere sahip oluyorlar. Kanca ve yem kullanarak timsahı yakalayıp öldürüyorlar ve sonrasında ölü bedeni saklamak ile besin üretimi veya derisi için satmak arasında bir tercih yapıyorlar.
5
9 yıldır avcılık yapan Magner:Bir geyik veya yaban domuzu ile aynı içgüdülere sahipler. Yırtıcılığın zirvesinde olan bu hayvanlar sadece diğer timsahlardan korkuyorlar ve oldukça zekiler.


6
Ava sadece 17.00-10.00 saatleri arasında izin veriliyor.Timsah avı, avın satılmasına izin verilen eyaletteki birkaç avlanma sporundan biri. Firma, timsah avcılarından 15 $'a alıyor.

YORUMLAR


Diğer Galeriler

3 Kadın, Cinsel İlişki Oyuncağı Dükkanından 600 Dolar Değerinde Vibratör Çaldı! 59 Yıl Önce Kaybolan Dağcıların Cesedi Bu Halde Bulundu! Sosyal Medyanın En Nefret Edilen Fenomeni: Aylık Kazancı 37 bin TL Dilan Çiçek Deniz'in Eski Hali Dolandırıcılıktan Yargılanacak Cinsten Bir Küvet Dolusu Bozuk Parayla, iPhone XS Satın Aldı