Burası Antalya Değil Tunceli - Son Dakika

Burası Antalya Değil Tunceli

10 yıl önce

1
Hava sıcaklığının 41 dereceye ulaştığı Tunceli'de, vatandaşlar ile turistler Pülümür ve Munzur Çayı'nda serinlemeye çalışıyor.
2
Kentte hava sıcaklığının yükselmesi nedeniyle Tunceli sakinleriyle, şehre gelen yerli ve yabancı turistler, Pülümür ve Munzur Çayı'na akın etti.
3
Son yıllarda Türkiye'nin ünlü plajlarını aratmayan görüntülere sahne olan Pülümür ve Munzur çaylarına gelenler, şezlongların üzerinde güneşlenmenin keyfini yaşıyor.Sıcaktan bunalanlar, yüzmenin yanı sıra plaj voleybolu, futbol gibi etkinliklere katılarak, güneşin ve kumun tadını çıkarıyorlar.
4
Almanya'dan gelen ve yaz tatilini geçiren Suzan Akın da, her yaz tatil yapmak için çocuklarıyla Tunceli'ye geldiğini ifade etti.
5
Serinlemek ve güneşlenmek için özellikle Munzur Çayı'nı tercih ettiğini söyleyen Akın, "Çünkü harika bir doğası var, hava çok güzel, ortam çok hoş. Herkese tavsiye ediyorum. Almanya'daki herkese selamlar. Herkesi buraya bekliyoruz" diye konuştu.
6
Tunceli'de yapılması planlanan barajlara dikkati çekmek amacıyla İstanbul'dan gelen Özay Şahin ise bölgede yapılması planlanan barajlara karşı olduklarını ifade ederek, Munzur ve Pülümür vadisinin güzel bir doğaya sahip olduğunu söyledi.
7

Haber Yayın Tarihi: 12.07.2010 12:04 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Model Kinsey Wolonski NBA efsanesi Kobe Bryant için yarı çıplak sahaya atladı Danimarka'nın Beckham'ları, televizyon yıldızı oluyor! İlişkilerini herkes görecek Dünyanın en çok tanınan kadın mumyası Takabuti'nin ölüm nedeni ortaya çıktı Mucize Doktor'un Başhemşire Selvi'si bakın kiminle evli! Gören şaşıp kalıyor Kadın yolcu 'Sütyeniniz görünüyor' bahanesiyle uçağa alınmadı

Son Dakika Haberleri