Son Dakika Haberleri: Buraya Korkudan Kimse Yaklaşamıyor! İşte Rusya'nın En Vahşi Yeri

Buraya Korkudan Kimse Yaklaşamıyor! İşte Rusya'nın En Vahşi Yeri

3 ay önce

Yamyamlar, seri katiller ve kanlı teröristlerle dolu bu cezaevinde bulunanlar yaklaşık 3500 kişinin ölümünden sorumlu tutuluyor.

1
Rusya''''nın Kazakistan sınırında konuşlu ''''siyah yunus'''' cezaevinin koşulları ''''insana korku salıyor''''. Aralarında yamyamlar, seri katiller ve kanlı teröristlerin de olduğu, belki de dünyanın en azılı 700 suçlusuna ev sahipliği yapıyor.
2
Adını, binanın girişinde bulunan ve mahkumlar tarafından inşa edilen siyah yunus heykelinden alan bu cezaevi, Rusya'nın Kazakistan sınırında bulunuyor.
3
ORTALAMA 5 CİNAYET
ORTALAMA 5 CİNAYET
Buradaki mahkumların, bilinen ve henüz kanıtlanamayan suçları göz önüne alındığında yaklaşık 3.500 kişinin ölümüne sebep olduklarını görüyoruz.Bu da tutuklu başına en az beş cinayet anlamına geliyor.
4
1973 doğumlu Nikolayev, Vladimir Putin'in önceki dönem kabinesinde yer alan bir milletvekiliydi.
5
Ünlü Rus mafyasına dahil olduğu söylenen Nikolayev, aynı zamanda belediye başkanlığı da yapmış zengin bir iş adamıydı. Nikolayev, bir 'yamyam'
6
Hapishane içerisinde güvenlik o kadar ileri bir düzeyde ki, binada mahkum sayısından daha çok gardiyan buluyor (900 adet).
7
Bu gardiyanlar ise yıllardır, her 15 dakikada bir hücreleri kontrol ediyorlar.
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17Diğer Galeriler

Atletizmde Tarihe Geçen Sporcuların Maaşları Şoke Ediyor Görenler 12 Yaşında Sanıyor Ama Gerçek Çok Başka Gölün İçinden Batık Şehir Çıktı! Turistler Buraya Akın Edecek Erkenci Kuş'un Kötü Kadını Aylin'in İnanılmaz Değişimi Karpuzun Beyaz Kısmı Viagra Etkisi Yaratıyor