Burçin Terzioğlu: Çirkin Ağlayan Bir Kadınım - Son Dakika

Burçin Terzioğlu: Çirkin Ağlayan Bir Kadınım

23.03.2014 16:00

1
Birleşik Arap Emirlikleri'nden yayın yapan MBC4 kanalına röportaj veren Burçin Terzioğlu, oyunculuğundan evliliğine kadar özel hayatıyla ilgili tüm merak edilenleri izleyicilerle paylaştı.

2
Terzioğlu, önceleri ‘Merhamet'te canlandırdığı ‘Deniz' karakterinin bu kadar sevilip, kabul göreceğini beklemediğini söyledi.

3
‘Ezel' dizisindeki ‘Azad Karaeski' karakterinin duruş ve tavrı ile daha erkeksi, ‘Merhamet'teki ‘Deniz'in ise daha dişi olduğunu anlatan oyuncu, iki karakterin kendisiyle özdeşleşen tarafının sağlam, güçlü duruşları olduğunu belirtti.

4
Terzioğlu, ağlama sahnelerinin beğenilmesine ilişkin şunları söyledi:

5
Bunun nedenini ben de anlamıyorum. Aslında ‘çirkin ağlayan' bir insanım. Ekranda güzel görünme, iyi durma gibi derdim yok. Sahne ne gerektiriyorsa onu yapıyorum.

6
Yüzünde mimikleri olan çok rahat oynayan bir insanım. ‘Çirkin ağlamamda' büyük ihtimal bir samimiyet yakalıyorlar.

7
Fırtına dizisinin setinde tanıştığı Murat Yıldırım'la 2008 yılında evlenen güzel oyuncu, eşi ile bir araya gelebildikleri zamanlarda ayrı film arşivlerini izlemeyi, birlikte tatile gitmeyi fotoğraf çekmeyi sevdiklerini söyledi.

8
Terzioğlu, evliliklerinin 6. yılında sorunsuz devam ettiğini vurgularken, "Diğer evli çiftlerden pek farkımız yok aslında. Herkes gibi bir evliliğimiz var. Bunun bir sırrı yok." dedi.

9
Ünlü oyuncunun fotoğrafları...

10
11
12
13
14
15
16
17
18
19

YORUMLAR
500

Son Dakika Burçin Terzioğlu: Çirkin Ağlayan Bir Kadınım - Son Dakika


Advertisement