Burçin Terzioğlu: Çirkin Ağlayan Bir Kadınım - Son Dakika

Burçin Terzioğlu: Çirkin Ağlayan Bir Kadınım

23.03.2014 16:00

1
Birleşik Arap Emirlikleri'nden yayın yapan MBC4 kanalına röportaj veren Burçin Terzioğlu, oyunculuğundan evliliğine kadar özel hayatıyla ilgili tüm merak edilenleri izleyicilerle paylaştı.

2
Terzioğlu, önceleri ‘Merhamet'te canlandırdığı ‘Deniz' karakterinin bu kadar sevilip, kabul göreceğini beklemediğini söyledi.

3
‘Ezel' dizisindeki ‘Azad Karaeski' karakterinin duruş ve tavrı ile daha erkeksi, ‘Merhamet'teki ‘Deniz'in ise daha dişi olduğunu anlatan oyuncu, iki karakterin kendisiyle özdeşleşen tarafının sağlam, güçlü duruşları olduğunu belirtti.

4
Terzioğlu, ağlama sahnelerinin beğenilmesine ilişkin şunları söyledi:

5
Bunun nedenini ben de anlamıyorum. Aslında ‘çirkin ağlayan' bir insanım. Ekranda güzel görünme, iyi durma gibi derdim yok. Sahne ne gerektiriyorsa onu yapıyorum.

6
Yüzünde mimikleri olan çok rahat oynayan bir insanım. ‘Çirkin ağlamamda' büyük ihtimal bir samimiyet yakalıyorlar.

7
Fırtına dizisinin setinde tanıştığı Murat Yıldırım'la 2008 yılında evlenen güzel oyuncu, eşi ile bir araya gelebildikleri zamanlarda ayrı film arşivlerini izlemeyi, birlikte tatile gitmeyi fotoğraf çekmeyi sevdiklerini söyledi.

8
Terzioğlu, evliliklerinin 6. yılında sorunsuz devam ettiğini vurgularken, "Diğer evli çiftlerden pek farkımız yok aslında. Herkes gibi bir evliliğimiz var. Bunun bir sırrı yok." dedi.

9
Ünlü oyuncunun fotoğrafları...

10
11
12
13
14
15
16
17
18
19

Son Dakika Burçin Terzioğlu: Çirkin Ağlayan Bir Kadınım - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

18 yaşındaki modele sahte ajans şoku! Kamera karşısında soyunmasını istediler Katıldığı programı terk etmesiyle gündem olan Şevval Şahin'in estetiksiz hali yeniden dillere düştü Milyonların içinde yüzen Ronaldo'nun kız arkadaşı geçmişiyle yürek burktu: İnsanlara yemek almaları için yalvardım Babası Instagram'ını kapattırmıştı! Coşkun Sabah'ın kızı bomba gibi geri döndü Mide bulandıran olay! 37 yaşındaki sapık, tavuk ve civcivlere tecavüz etti