Burçin Terzioğlu'nun Annesi Toprağa Verildi - Son Dakika

Burçin Terzioğlu'nun Annesi Toprağa Verildi

01.01.2014 10:42

Ünlü oyuncunun hayatını kaybeden annesi Makbule Terzioğlu, toprağa verildi.

1
Ünlü oyuncu Burçin Terzioğlu'nun dün hayatını kaybeden annesi Makbule Terzioğlu, toprağa verildi.
2
İki yıldan beri kanser tedavisi gören ve dün kalp yetmezliği sebebiyle hayatını kaybeden 67 yaşındaki Makbule Terzioğlu'nun cenazesi, İstanbul'da Abdulvehhab Evvab Camisi'nde öğle namazına müteakiben kılınan cenaze namazının ardından Kanlıca Mezarlığı'na defnedildi.
3
Cenazeye oyuncunun eşi Murat Yıldırım'ın yanı sıra Menderes Samancılar, İbrahim Çelikkol, Esra Akkaya, Sinem Kobal, Cansu Dere, Selma Ergeç, Kenan İmirzalıoğlu, Mete Horozoğlu, Alican Yücesoy, Sedef Avcı, Kıvanç Kasabalı ve Mustafa Üstündağ gibi sanatçı dostları da katıldı.
4
Burçin Terzioğlu'na en büyük desteği, babasını 10 gün önce kaybeden “Merhamet” dizisindeki rol arkadaşı Özgü Namal verdi.
5
Ünlü oyuncunun annesinin cenaze töreninden fotoğraflar...
6
7
8

Son Dakika Burçin Terzioğlu'nun Annesi Toprağa Verildi - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

İçine şeytan kaçtı diye medyuma götürdüğü kızı tarafından parçalara ayrıldı Poz uğruna kayalıklara tırmanan model dengesini kaybedince suya düştü İtalya'nın bir köyünde 9 TL'ye ev sahibi olunuyor! Almak için tek bir şart var Dünyanın en büyük elmacık kemiklerine sahip olmak isteyen model her gün kendine dolgu yapıyor Fahriye'nin dönüşü muhteşem oldu! Eskisinden daha fit