Son Dakika Haberleri: Burçlara Göre Aşk Hayatı

Burçlara Göre Aşk Hayatı

7 yıl önce

1
Burçlar, olaylara bakış açımız, tepkilerimiz ve aşk hayatımız hakkında önemli ipuçları verir. İşte burçlara göre aşk hayatınız:
2
KOÇ AŞKI: Eğer bir Koç'a aşıksanız onu daima ilginizle şımartmalı; hayatınızın merkezine koymalısınız. Özgüveni yüksek olan Koç burcu insanı, sevgilisinden de aynı özelliği bekler.
3
BOĞA AŞKI: Sevgiliniz Boğa burcundansa onunla nikah masasına kadar gidebileceğinize emin olabilirsiniz. Boğa burcu insanı değişimleri sevmez ve dolayısıyla alışkanlıklarınızı ona göre adapte etmek zorunda kalırsınız. Sevgilisinin bakımlı olmasından hoşlanmakla birlikte, onun için yapacağınız jestler de ona olan sevginizi kanıtlamak adına önemlidir.
4
İKİZLER AŞKI: İkizler burcu insanı ile yaşadığınız ilişkide sizi yoğun bir duygusallığın beklediği söylenemez. Özgürlüğüne fazlasıyla düşkün olan ve aklı doğrultusunda hareket eden İkizler burcunu rutine sokmadan heyecanlandırmayı başarabilirseniz onu yanınızda tutmayı da garantilemiş olursunuz.
5
YENGEÇ AŞKI: Yengeç burcu güvenmediği insanlara karşı kapalı kutu olan bir burçtur. Size tam olarak açılabilmesi için tanıması ve güvenmesi şarttır. Sevdiği kişiyi el üstünde tutarak kendini ona adayan Yengeç, güveni sarsıldığında aynı ölçüde hırçınlaşıp yabancılaşabilir.
6
BAŞAK AŞKI: Ufak ayrıntılara çok önem veren Başaklar, büyük bir özveriyle keşfedilmekten ve beklentileri doğrultusunda yönlendirilmekten çok hoşlanırlar. Sizi eleştirdiği zaman bunu sırf eleştirmek için değil, sizdeki potansiyeli görüp sizi bunu kullanmaya teşvik etmek için yaparlar.
7
TERAZİ AŞKI: Terazi burcundaki sevgilinizi sürekli dinleyin ve ona ilginizi gösterin. Zamanla kendini size en özel detaylara kadar açtığını görüp şaşırabilirsiniz. Fakat bu durumun size özel olmadığını, tüm tanıdıklarına aynı derecede yakınlık ve bağlılık gösterdiğini anladığınızda hayal kırıklığına uğramanız mümkündür.
8
AKREP AŞKI: Her hareketinizi derinliğine kadar analiz edebilir ve gözünden hiçbir şey kaçmaz. Bu nedenle Akrep'ten sır saklamaya kalkışmayın bile! Sevdiği insandan beklediği ilgi ve sevgi hep en üst düzeydedir. Akrep'le ilişkinizde, kendi duygularınızdan bahsetmek de dahil olmak üzere her zaman dürüst davranın.
9
YAY AŞKI: Dürüstlüğe çok önem veren Yay burcu insanı için bağımsızlık da vazgeçilmezlerindendir. Kendi başına vakit geçirmekten hoşlanır ve kıskançlığa gelemez. Pek çok alanda fikir ve deneyim sahibi olduğunu gördüğünüzde şaşırmak yerine onun renkli muhabbetine dahil olmalısınız.
10
OĞLAK AŞKI: Oğlak burcu “işkolik” sınıfının bir numaralı üyesidir. Paranın tek amacıymış gibi gözükmesine aldanmayın. Sizi, en üst düzeyde mutlu edebilmek adına bu kadar çok çalıştığına emin olabilir; desteğinizle siz de onu mutlu edebilirsiniz. Üzerinize fazla düşmüyor olabilir; fakat aslında her zaman aklındasınızdır.
11
KOVA AŞKI: Özgürlük konusunda en ufak bir taviz bile vermeyecek olan Kova'nın bu özelliğine anlayış göstermeniz birlikte olmanız için yeterlidir. Dünyayı farklı bir boyuttan görür ve farklılığını onaylamanızı ister.
12
BALIK AŞKI: Balık burcu, her ihtiyacınız olduğunda güvenle sığınabileceğiniz bir sığınak gibidir. Sizi, sonunda mutlu olacağınıza emin olduğu her türlü süreçte destekleyecektir. Balık burcu insanını içinizden gelerek aldığınız ufak hediyelerinizle bile mutlu edebilirsiniz.
13
14
ASLAN AŞKI: Sürekli pohpohlanmaktan hoşlanan Aslan burcunun aşkını canlı tutmak için, onun, sizin uğrunuza yaptıklarının farkında olup her zaman takdir etmeniz gerekir. Dışarıdan bakılınca fazlasıyla girişken görünseler de aslında epeyce utangaçtırlar. Onay almak onlar için çok önemlidir.Haber Yayın Tarihi: 23.03.2013 10:15 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Rus Barbie olarak ünlenmişti! Siz ona bir de şimdi bakın Game of Thrones'un Khaleesi'si Emilia Clarke'dan olay sevişme sahnesi itirafı: Babama izletmedim! +18 sahneleriyle tepki çeken Sibel Kekilli beyazperdede! Yeni projesini Instagram ele verdi Çorum'da ürküten keşif! Yol çalışmasında 2 bin yıllık insan iskeleti bulundu Türkan Şoray'ın kızı Yağmur Ünal'a bakın! Güzelliğiyle annesini aratmıyor