Burçları Bu Hafta Neler Bekliyor? - Son Dakika

Burçları Bu Hafta Neler Bekliyor?

10.02.2014 11:52

Astrolog Dinçer Güner 10-17 Şubat haftasını yorumladı. İşte burçları bekleyen sürprizler...

1
Astrolog Dinçer Güner 10-17 Şubat haftasını yorumladı. İşte burçları bekleyen sürprizler...
2
Koç Burcu:

Dostlarınıza, arkadaşlarınızla gereksiz münakaşa ve gerginliklerden kaçınmanız gereken bir hafta.

İnatçılık, kibir yüzünden sosyal ilişkiler zarar görebilir. Özellikle maddi anlamda isteklerinizi elde etmek bu hafta zorlaşabilir, ödemeler, banka işlemleri, vergi konuları canınızı bir parça sıkabilir.

3
Boğa Burcu:

Hem kariyer hem de ilişkiler, ortaklıklar alanı bu hafta gergin. Hem kariyerinizde hem de özel hayatınızda gereksiz öfke patlamalarına, ani çıkışlar yapmamaya özen gösterin.

Yöneticilerinizle veya eşinizle/ortağınızla gereksiz kibir, sert soğuk davranışlardan kaçınmakta yarar var.

4
İkizler Burcu:

Yurtdışı bağlantılı işlerde, eğitimde, sınavlarda, seyahatlerde ya da gönderilerinizde aksaklıklar, engeller, problemlerle karşılaşabilirsiniz. Özellikle uçak seyahatleriniz varsa bu hafta sıkça rötarlarla karşılaşabilirsiniz. Keza bu hafta tanıtım, reklam, organizasyon, halkla ilişkiler faaliyetleri içinde pek uygun bir süreç değil, aksaklıklar, problemler, engeller, sorunlar söz konusu olabilir.

5
Yengeç Burcu:


Haftaya Güneş/Satürn sert etkileşimi ile başlıyoruz. Bu ikili hem maddi konular hem de özel hayatta zorlanmalara, gereksiz öfke ve gerginliklere, ani patlamalara işaret eder.

Mali anlamda işler haftanın ilk günleri pek istediğiniz gibi gitmeyebilir, krediler, ödemeler, borçlar konusu biraz canınızı sıkabilir. Özel hayatınızda da gereksiz kısıtlamalar, engeller söz konusu olabilir.

6
Aslan Burcu:
Haftaya Güneş/Satürn sert etkileşimi ile başlıyoruz.

Aileyi ilgilendiren konularda, yaşadığınız alanda ve ortaklıklarınız/partner ilişkilerinizde zorlanma, engel, gereksiz öfke patlamaları, gerginlikler, kibir ve ukalalık yüzünden sorunlar söz konusu olabilir.

Bu dönem partner ilişkileriniz makaslanabilir, gerginlikler, soğukluklar, mesafe gibi durumlar söz konusu olabilir. Aile içinde ise sağlık sorunları, baba ile ilgili problemler veya alım/satım işleriniz varsa gecikmeler söz konusu olabilir.

7
Başak Burcu: Haftaya Güneş/Satürn sert etkileşimi ile başlıyoruz.

Önce sağlık diyoruz, özellikle tansiyonunuza bu hafta dikkat.

Bu hafta özellikle birlikte çalıştığınız kimselerle ego çatışmaları söz konusu olabilir. İş yerinizde, çalışma ortamınızda gereksiz sinirlenmeler, kibir, ukalalık yüzünden birlikte çalıştığınız kimselerle tartışmamaya özen gösterin. İşinize gerekli/gereksiz çok karışılabilir ve bu sizin dengenizi bozabilir. Tüm iletişim kanalları ile sorunlu bir iletişim kurabilirsiniz.

8
Terazi Burcu: Haftaya Güneş/Satürn sert etkileşimi ile başlıyoruz.

Para, finans, bütçe konuları yaşamınızın sıkıntılı anları olabilecek. Para yüzünden gerilebilir, ödemeleriniz gecikebilir, para yüzünden tartışmalar yaşayabilirsiniz. Dikkatli olmanızda fayda var.

Bu hafta riskli yatırımlar için hiç uygun değil. Borç vermeyin ve borç almayın. Para yüzünden ne kendinizi ne de bir başkasını kırın. Bu konularda her türlü fikre ve desteğe açık olun, kibir ve ukalalıktan uzak durun.


9
Akrep Burcu: Haftaya Güneş/Satürn sert etkileşimi ile başlıyoruz.

Güneş/Satürn etkileşimi sizleri hem sağlık hem de ailevi ilişkiler konusunda zorlayabilir. Bu hafta elinizi atacağınız tüm işler yarım yamalak kalabilir.

Tüm kişisel girişimleriniz engellenebilir, hareket etmekte zorlanabilirsiniz.

Bu hafta yeni başlangıçlar yapmak için hiç uygun bir hafta değil. Kariyer anlamında üstlerinizle birbirinize girmemeye özen gösterin.

10
Yay Burcu: Haftaya Güneş/Satürn sert etkileşimi ile başlıyoruz.

Bu hafta dedikodular, güveninizin yıkılması, arkanızdan iş çevirenler ve gizli düşmanlar söz konusu olabilir. Güneş/Satürn etkileşimi ne yazık ki biraz acımasız olacak gibi.

Kontrolünüzün dışında gelişmeler gündeme gelebilir. Psikolojik olarak zorlanacağınız, sağlık olarak da dikkat etmeniz gereken bir hafta. Kardeşleriniz, komşularınız ile birbirinize girmemeye dikkat edin.

11
Oğlak Burcu: Haftaya Güneş/Satürn sert etkileşimi ile başlıyoruz.

Özellikle para mevzuları yüzünden sosyal ilişkilerinizin zarar görmesine izin vermeyin. Arkadaşlarınızın sizi anlamadığından dem vurabilirsiniz. Bazı arkadaşlarınızla yollarınızı ayırabilirsiniz.

Bu hafta kimsenin sorunlarını üstlenecek psikolojiniz olmayabilir, daha çok kendinize dönmek isteyebilirsiniz.

12
Kova Burcu: Haftaya Güneş/Satürn sert etkileşimi ile başlıyoruz.

Kariyerinizde oldukça zorlanabilirsiniz, yöneticilerle anlaşamamazlıklar, uyuşmazlıklar oluşabilir.

İstifa etmemeye özen gösterin. İş anlamında süper stresli bir hafta sizleri bekliyor. Tüm kişisel girişmlerinizi bir hafta kadar ertelemenizde, sağlığınıza da dikkat etmenizde yarar var. Yaptığınız iyi şeylerin görünmediğini, çalışan olarak size yeteri kadar değer verilmediğini hissedebilirsiniz.

13
Balık Burcu: Haftaya Güneş/Satürn sert etkileşimi ile başlıyoruz.

Yurtdışı, yabancılar, eğitimle ilgili konular ve hukuksal konularda ciddi zorlanmalar, kontrol dışı gelişmeler oluşabilir.

Vize, pasaport işleriniz var ise tüm evraklarınızın tam olduğuna emin olun, bürokratik engellere takılabilirsiniz. Kısacası bu hafta seyahatler biraz sıkıntılı.

YORUMLAR
500

Son Dakika Burçları Bu Hafta Neler Bekliyor? - Son Dakika


Advertisement