Burcu Esmersoy'da İlginç Açıklamalar - Son Dakika

Burcu Esmersoy'da İlginç Açıklamalar

04.04.2013 12:16

1
Son dönemde “Popstar” yarışmasıyla adından söz ettiren Burcu Esmersoy, Marie Claire için rengarenk kıyafetlerle objektif karşısına geçti.
2
Fotoğraf çekiminin ardından da derginin sorularını yanıtladı.Kampanyalar, televizyon programları, oyunculuk... Burcu Esmersoy aranan, talep gören bir yüz. Nasıl yönetiyorsunuz iş bazında kendinizi?
3
- Danıştığım kişiler bana tavsiye verdiğinde işler hesapladığımız gibi gitmezse, kimsenin kapısını çalıp suçlayamam. Bu yüzden her şeye kendim karar veriyorum.
4
Zor olmuyor mu bu? - Annemle babam ben 3 yaşındayken ayrıldıkları için hayatta hep yalnız olduğumu ve olacağımı çok küçük yaşta öğrendim. 25 yıldır tek başıma geçindiğim ve ayakta kaldığım için bu otomatik olarak gelişen bir özelliğim oldu.
5
"Her genç kadının, ne olursa olsun işler sarpa sardığında sığınacak bir limanı, geri dönüp gideceği bir anne baba figürü vardır. Bu benim için geçerli değildi ve kavram olarak da oturmadı özüme."
6
"Evliliğimde dahi "Artık sırtımı yaslayabileceğim, ortak kararlar alabileceğim biri var" diyemedim."
7
Güzelsiniz, sarışınsınız, futboldan anlıyorsunuz... İdeal kadın siz olabilir misiniz acaba?

"Bence ideal kadın değil de ideal erkeğim aslında! Yemek yapmayı sevmem; muazzam bir yemek masası hazırlamam mümkün değil. Hayatımda hiç kek yapmadım ama öğretilirse baklava bile açarım."

8
Peki erkekte ne özellik ararsınız?

"Fiziksel görünümle değil bana verilen değerle ilgileniyorum sadece."

9
Nasıl kadınları güzel buluyorsunuz?

"Ben kısrak gibi maskülen kadınları seviyorum. Uzun bacaklı, uzun vücutlu ve erkeksi yüz hatlarına sahip kadınlar... Türkiye'de Çağla Şıkel'in sert hatlarını beğeniyorum mesela."

10
11
12
13
14

Son Dakika Burcu Esmersoy'da İlginç Açıklamalar - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Yeşim Ceren Bozoğlu'nun sere serpe verdiği tatil pozları olay oldu Yıllar sonra ortaya çıktı! Aşk-ı Memnu'nun 'Beşir'i Baran Akbulut tanınmaz halde Nefise Karatay'la çıplak pozlarından pişman olan Mali'den bir itiraf daha: Kandırıldık Beklenmedik kaza! Ivanka Trump sörf tahtasıyla oğlunun yüzüne çarptı Yalanlasalar da kameralardan kaçamadılar! Sibel Can ve Emir Sarıgül aşkı belgelendi
Advertisement