Burcu Esmersoy'un Parmağında Yüzük Olmaması Dikkat Çekti - Son Dakika

Burcu Esmersoy'un Parmağında Yüzük Olmaması Dikkat Çekti

16.11.2013 11:20

Arkadaşıyla İstinye Park'ta sinemaya giden ünlünün, nişanlısı Sami Kiresepi'nin hediyesi olan yüzüğü takmadığı görüldü.

1
Arkadaşıyla İstinye Park'ta sinemaya giden Burcu Esmersoy'un, nişanlısı Sami Kiresepi'nin hediyesi olan yüzüğü takmadığı gözlerden kaçmadı.
2
Geçtiğimiz aylarda işadamı Sami Kiresepi'yle nişanlanan Burcu Esmersoy'un 300 bin lira değerindeki 6 kıratlık tektaşı çok konuşuldu.
3
Ancak Esmersoy son birkaç haftadır yüzüğünü takmıyor. Yüzüksüz ilk görüntülendiğinde, “Spora giderken takmıyorum.” daha sonra bir galada, “Çalışırken takmıyorum.” diyen güzel sunucunun parmağında önceki gün yüzük yine yoktu.
4
Tektaşını takmadığı görülen güzel sunucu, son günlerde yüzüğünün neden parmağında olmadığıyla ilgili sorulara cevap vermedi.
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22

Son Dakika Burcu Esmersoy'un Parmağında Yüzük Olmaması Dikkat Çekti - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Tarlada ilişkiye giren çiftin aracı çamura saplandı! İmdatlarına polis koştu Bir tuhaf olay! Vefat etmeden kendi mezarını yaptı, içine ölen eşini gömdü Görüntüler korkunç! 90 yaşındaki kadın, huzurevi çalışanı tarafından tecavüze uğradı Mesut'un 105 milyon liralık lüks malikanesindeki detay dikkat çekti! Kapıda markasına ait logo var Duyunca bir yaşınıza daha gireceksiniz! Erkeklik organı "küçük" olanlar için site kurdular