Burcu Esmersoy'un Reklam Filmi Eski Çıktı - Son Dakika

Burcu Esmersoy'un Reklam Filmi Eski Çıktı

07.01.2014 09:22

Esmersoy'un çok konuşulan reklam filminin eski bir reklam kampanyası olduğu ortaya çıktı. Dolandırıcılar reklamı 1 hafta önce yeniymiş gibi ünlü bir internet sitesine koyarak ilan vermişti.

1
Sanal alemdeki dolandırıcıların adını kullanarak reklam verdiği listeye Burcu Esmersoy da eklendi.
2
Dolandırıcı Esmersoy'un eski reklam kampanyasını yeniymiş gibi ünlü bir internet sitesine koyarak şu ilanı verdi: "Selamlar arkadaşlar, Burcu Esmersoy ile yemeğe çıkma hakkımı 5 bin liraya satıyorum."
3
"Burcu Esmersoy ile İstanbul'un altını üstüne getirebileceğiniz bir fırsat. Ayrıca 1.45 dakikalık bir reklam çekimi yapılacak ve bu çekim esnasında Burcu Esmersoy tarafından öpüleceksiniz..."
4
Reklam üzerine site bir süre kilitlenirken kampanyanın geçen mayıs ayında yapıldığı ve bittiği ortaya çıktı.
5
Güzel sunucunun fotoğrafları...
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24

Son Dakika Burcu Esmersoy'un Reklam Filmi Eski Çıktı - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Yeri şimdilik gizli tutuluyor! Bu izlerin 5 bin yıllık olduğu tespit edildi Mucize Doktor'un Açelyası isyan etti! "Bedenimi istediğim gibi kullanırım" deyip yatak pozunu paylaştı İki kez tecavüze uğrayan kadın orduya katıldı! Verdiği silahlı pozlarla kadınlara çağrıda bulundu Çocuğu yaşındaki zihinsel engelli kızla evlenen 55 yaşındaki adama tepki yağdı Elektrikçiler, kabloların yerini değiştirmek için yaptıkları kazıda yanlışlıkla orta çağdan kalma gizli bir tünel keşfetti