Burcu Esmersoy'un Reklam Filmi Olay Oldu - Son Dakika

Burcu Esmersoy'un Reklam Filmi Olay Oldu

06.01.2014 08:42

Burcu Esmersoy'un Lidyana reklam filmindeki görüntüleri Youtube'da ve sosyal medyada olay oldu.

1
Lidyana'nın Burcu Esmersoy'un oynadığı yeni reklam filmi büyük ilgi gördü ve iki haftada YouTube'da 1 milyon izleyiciyi aştı.
2
TV ekranlarının güzel sunucusu Burcu Esmersoy'un bir işten diğerine koştururken bindiği lüks otomobilin içinde soyunup giyindiği reklam filmi kelimenin tam anlamıyla olay yarattı.

3
Burcu Esmersoy reklam filminde, tarz sahibi şehirli kadını canlandırırken, şehrin temposuna ayak uydurmaya çalışıyor.
4
Bir toplantıdan diğerine, TV programından arkadaşlarıyla buluşmaya koşuştururken de söz konusu alışveriş sitesinden seçtiği, ünlü tasarımcıların imzasını taşıyan kıyafetleri şoförlü özel aracının içinde giyip çıkartıyor.
5
İşte reklam filminden kareler...
6
7
8
9

Son Dakika Burcu Esmersoy'un Reklam Filmi Olay Oldu - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Yeri şimdilik gizli tutuluyor! Bu izlerin 5 bin yıllık olduğu tespit edildi Mucize Doktor'un Açelyası isyan etti! "Bedenimi istediğim gibi kullanırım" deyip yatak pozunu paylaştı İki kez tecavüze uğrayan kadın orduya katıldı! Verdiği silahlı pozlarla kadınlara çağrıda bulundu Çocuğu yaşındaki zihinsel engelli kızla evlenen 55 yaşındaki adama tepki yağdı Elektrikçiler, kabloların yerini değiştirmek için yaptıkları kazıda yanlışlıkla orta çağdan kalma gizli bir tünel keşfetti