Burcu Özberk estetik iddialarına son noktayı koydu: Bu yaşıma kadar hiç operasyon geçirmedim - Son Dakika

Burcu Özberk estetik iddialarına son noktayı koydu: Bu yaşıma kadar hiç operasyon geçirmedim

22.06.2021 11:55

'Aşk Mantık İntikam' adlı diziyle tekrar televizyon ekranlarına dönen Burcu Özberk, sosyal medyada geçmiş yıllara ait fotoğraflarının ortaya çıkmasından sonra, 'estetikli' yorumlarına açıklık getirdi. Güzel oyuncu "Bu yaşıma kadar hiç operasyon geçirmedim ve hiç estetiğim yok" sözleriyle iddialara son noktayı koydu.

1
Romantik komedi dizisi Aşk Mantık İntikam'la hayranlarının karşısına çıkan Burcu Özberk, önceki gün İstanbul'da görüntülendi.
2
Arkadaşları ile birlikte geldiği AVM'de vitrinleri inceleyip daha sonra öğle yemeği yiyen oyuncu, arkadaşlarıyla koyu bir sohbete daldı.

3
Milliyet'in haberine göre, basın mensuplarının fotoğraf isteğini geri çevirmeyen Özberk'e son dönemlerde sosyal medyada bazı hesapların kendisinin eski fotoğraflarını paylaşıp, "estetik operasyon geçirdiği" tarzında iddialar hatırlatıldı.
4
Burcu Özberk, "Sürekli böyle haberler çıkıyor ama bu yaşıma kadar hiç operasyon geçirmedim ve hiç estetiğim yok" ifadelerini kullandı.
5
31 yaşındaki yıldızın oyunculuğa ilk başladığı yıllardaki fotoğraflarını gören bazı hayranları, "Burcu Özberk de estetik yaptırmış" yorumunda bulunmuştu.
6
İşte "estetik yaptırdı" iddialarına neden olan Burcu Özberk'in yıllar önce çekilen bir fotoğrafı.
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17

Son Dakika Burcu Özberk estetik iddialarına son noktayı koydu: Bu yaşıma kadar hiç operasyon geçirmedim - Son Dakika Magazin


YORUMLAR
500
Advertisement