Burcu Özberk itirafıyla sosyal medyayı ikiye böldü: Evlenmeden anne olabilirim - Son Dakika

Burcu Özberk itirafıyla sosyal medyayı ikiye böldü: Evlenmeden anne olabilirim

03.02.2021 13:23

Güzel oyuncu Burcu Özberk, yaptığı açıklamayla sosyal medyayı ikiye böldü. Özberk "Kendime güvenirsem babasız bir çocuğu dünyaya getirebilirim. Bu yüzden de yumurtalıklarımı dondurmayı düşünüyorum" ifadelerini kullandı.

1
Bir dönem adı Murat Kazancıoğlu ile aşk dedikodularına karışan oyuncu Burcu Özberk, son dönemin popüler uygulamalarından olan Clubhouse'taki bir sohbet odasında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

2
31 yaşındaki Özberk, anne olmak için evlenmesine gerek olmadığını ifade etti.
3
"YUMURTALIKLARIMI DONDURMAYI DÜŞÜNÜYORUM"
YUMURTALIKLARIMI DONDURMAYI DÜŞÜNÜYORUM
"Maalesef kadınlar olarak biyolojik açıdan biraz şanssızız" diyen ünlü oyuncu, konuyla ilgili şunları söyledi:

4
"Belli bir yaştan sonra çocuk sahibi olamıyoruz. Ben de 31 yaşındayım. Evlenmeyi de düşünmüyorum ama kendime güvenirsem babasız bir çocuğu dünyaya getirebilirim. Bu yüzden de yumurtalıklarımı dondurmayı düşünüyorum." Güzel oyuncunun bu açıklaması sosyal medyada tartışma yarattı.
5
"HAYATIMDA BİRİ OLDUĞU ZAMAN SAKLAMAM"
HAYATIMDA BİRİ OLDUĞU ZAMAN SAKLAMAM
Bir dönem adı Murat Kazancıoğlu ile aşk dedikodularına karışan Özberk, ilişki konusunda seçici olduğunu belirtmişti.
6
Oyuncu, konuyla ilgili, "Murat benim arkadaşım. Hayatımda biri olduğu zaman saklamam, paylaşırım" açıklamasını yapmıştı.
7
"BAZEN SORUN OLUYOR"
BAZEN SORUN OLUYOR
Geçtiğimiz senelerde bir dergiye röportaj veren Burcu Özberk, "Çok düşünmeden konuşurum. Aklıma ilk geleni direkt söylerim ama bu durum ikili ilişkilerde bazen sorun oluyor" demişti.
8
9
10
11
12

Son Dakika Burcu Özberk itirafıyla sosyal medyayı ikiye böldü: Evlenmeden anne olabilirim - Son Dakika


YORUMLAR (7)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

400 yıldır insanların dilinde! Tarlada yürüyen gizemli varlık tartışmalara yol açtı Bu işin kaybedeni Kanye olacak! Kardashian, 500 milyon TL'lik yalıya gözünü dikti Hamilelik iddiaları yeniden alevlendi! Aslışah Alkoçlar olay pozunu paylaşır paylaşmaz sildi Şubat ayının en çok satan otomobil markaları! İlk 3'te sıralama değişti Libidosunun yüksekliğinden dert yanan genç kız anlattıklarıyla şaşırttı: Bir erkeğe bakınca bile tatmin oluyorum