Burcunuza Uygun Tatil Önerileri - Son Dakika

Burcunuza Uygun Tatil Önerileri

29.04.2013 11:58

Yaz geldi! Hala bir tatil planı yapmadıysanız, burcunuza uygun bir tatil planlamaya ne dersiniz?

1
Yaz geldi! Hala bir tatil planı yapmadıysanız, burcunuza en uygun tatil planlanını seçerek unutulmaz bir yaz geçirebilirsiniz.
2
Koç Burcu: Koç insanı heyecanı sever. Tatil konusunda yeni yerleri tercih edebilir ama ilk keşfeden o olmak istemez.

Aksiliklerle karşılaşmak onun sinirini bozabilir. Koç burcunun maceracı keşif duygusu onu tatilinde dağcılık, rafting, yamaç paraşütü gibi sporları yapmaya sürükleyebilir.

Doğaya karşı kendi gücünü test edebileceği bir kamp tatili ona iyi gelebilir. Kamp alanının yakınında iyi bir otel bulunuyorsa süper bir tatil geçirebilir.

Her zaman yeni şeylere ihtiyaç duyar. Tatile çıkmadan önce gideceği yer hakkında yapılan yorumları okur ve öncesinde küçük bir araştırma yapabilir. Çöle bile gitse rahat etmeyi arzular.

Kendini heyecandan, maceraya atılmaktan alıkoyamaz. Fethiye, yamaç paraşütü, su sporları ve keyifli yat gezileri koç burcunun ilgisini çekebilir.

3
Boğa Burcu: Boğa insanı lükse ve güzelliklere düşkündür. Yeşillikler içinde dağ ya da göl manzaralı şık bir tatil köyü, otel tam ona göredir.

Abant Gölü, Yedigöller, Kartalkaya, Uludağ, İsveç, İsviçre, Aspen gibi yerlerde çok mutlu olacaktır.

Seyahatinizde yoğun günlük programlar yapmamalısınız. Boğa insanı tatilde gevşemek ister. Kitapçıları, müzeleri, sanat galerilerini ve mağazaları dolaşarak rahatlar.

Kadın boğalar güzellik ürünleri ve bakımı ile kendini şımartmak ister. Boğa için tatil demek, günlük hayatın dışında farklı zevkleri tatmak demektir.

4
İkizler Burcu: İkizler için seyahat yeni şeyler öğreneceği, merakını biraz olsun giderebileceği bir yerlere gitmek olabilir. İkizler burcu mutlaka tatilde kendisine bir şey katmayı ister. Tatil kavramı onun ufkunu genişletmeli, aksi halde zevk almaz.

İkizler insanı için tatil dinlenmek demek değildir. Kalabalık, sosyal çevrelerle tanışacağı, aktivitelerin yoğun olduğu yerleri tercih edebilir. Hele ki tatilde yalnızlık onu fazlasıyla sıkabilir.

Plajları, tarihi yerleri, müzeleri, alışveriş merkezi, güzel manzarası olan tatil yöreleri onu tatmin edebilir. Ama tek bir yerle de yetinmez. Kısa zamanda birçok yeri keşfetmek ister.

Ege kıyıları ona göre olabilir. Arkadaşlarla birlikte geçirilen karavan yolcuğu, keşif, tarihi yerler, deniz, lezzetli yemekler ona keyifli olacaktır.

İkizler burcu tatile yanında küçük not defteri ve mutlaka fotoğraf makin

5
Yengeç Burcu: Duyarlı, duygusal yengeç burçları için tatilin ilk amacı dinlenmek olur. Bilmediği, yabancı yerler onun ilgisini çekmez. Bu tür yerlere anca çok güvendiği dostlarıyla beraber gitmeyi tercih eder.

Yengeç burcu tatilinde kendini huzurlu ve mutlu hissetmelidir. Etrafında canlı müzik ve deniz mutlaka olmalı. Yengeç burcu insanı güncel hayatında da denize, suya ihtiyaç duyar. Hele ki tatil seçimini mutlaka kıyı kenarlarından yana kullanır.

Büyük lüks oteller yerine küçük otelleri tercih edebilir. Tabi ki kaldığı yerlerin güvenli olması gerekir. Kendini güvende ve rahat hissetmeli.

Yengeç burcu fazla para harcamayı sevmediğinden, tatili sırasında alışveriş yapacak yer aramaz. Dostları ve ailesi ile beraber deniz kenarında tatil yapma imkânına sahipse yer ve zaman önemini yitirir.

İtalya'nın kıyı şeridi, Cenova, Cinque Terre yengeç burcu

6
Aslan Burcu: Aslan burcu gündelik yaşamında bile lüksün bir parçası olmayı ister. Tatil ise ona tüm arzularını yaşatmalıdır. Tatilde kendisini, günlük hayattan kopmuş, Kleopatra gibi hissetmek ister.

Hayalindeki tatil için para biriktirir. Ufak tatiller ve kaçamaklar onu kesmez. O düşündeki tatili yaşamak ister.

Zengin kültürleri olan kalabalık şehirler onu çeker. Eski sarayların keşfi onu heyecanlandırabilir.

Aslan insanı nereye giderse gitsin parasının yettiği en lüks otelde en iyi servisi almak ister. Gece hayatından da kopmak istemez. Tatili boyunca dans ve eğlenceden kopamaz.

Miami, Dubai tatili aslan burcunu tatmin edebilir.

7
Başak Burcu: Başaklar tatilinde entelektüel anlamda beslenmek ister. Enerjisini harcayabileceği bir yere gitmeyi hayal eder.

Başak insanı hareket ve heyecan arar. Yalnızca dinlenmekle yetinmez. Araştırma da yapabilmelidir.

Para harcama konusunda cimri sayılabilir. Hem ucuz alternatifleri tercih eder hem de isteklerinden ödün vermez. En uygun fiyatlı turlara katılabilir. Başak burcu karakteri aynı zamanda sağlığına da düşkün olur. Kaplıcalar ilgisini çekebilir.

Masaj, sauna, çamur, parafin maskeleri, arınmak, dinlenmek başak burcuna çok iyi gelebilir.

8
Terazi Burcu: Sosyal olmaktan zevk alan Terazi burcu, büyük şehirlere, tatil köylerine tatile gitmekten hoşlanabilir. O çadırda kalmak yerine rahat bir yatakta uyumayı tercih eder.

Arkadaşlarıyla beraber, kalabalık grup halinde tatil köylerinde zaman geçirmek onun keyfine keyif katar.

Olimpos'ta sevdikleriyle bir yaz tatili onun için unutulmaz bir an olabilir. Canlı müzikten zevk alır. Gün boyunca aktivitelere katılmak yerine arkadaşlarıyla sohbet etmeyi tercih edebilir.

İletişim onun için önemlidir. Küçük yerlerde daha hızlı iletişim sağlar. Bu da ona zevk verir.

9
Akrep Burcu: Akrep insanı için tatil planı yapmak bile zor olur. Akrep insanı plan, program yapamaz ve direk kafasındaki düşünceyi hayata geçirir.

Issız, sessiz, sakin, ilham verici bir ada ya da tekne turu ilgisini çekebilir. Su kenarları, deniz onu mutlu eder.

Tatilinde kalabalıktan uzak olmak ister. Kendisini rahat hissetmelidir. Aynı zamanda ihtiyacı olan şeylere de anında ulaşabilmesi gerekir.

Göl kenarında kitap okuyarak, balık tutarak ve düşünerek tatilini yaşayabilir. Göl kenarında ev kiralamak, ormanda bisiklete binmek, güneşten faydalanmak ona iyi gelir.

v

Ağva'da dinlendirici, arındırıcı vakit geçirmek onun için zevkli olabilir. İhtiyaç duyduğu an şehre de ulaşabilir. Böyle bir yerde, geceleri konforlu bir yatağa ve şömineye ihtiyaç duyar.

10
Yay Burcu: Sporla bütünleşen bir tatil, yay burcu için mükemmel olabilir. Yüzmek, dağ sporları ilgisini çekebilir. Egzotik yerler keşif için idealdir. Ne kadar uzağa giderse tatilinden o kadar heyecan duyar.

Alaska, Kenya, Küba yay burcu insanını 12'den vurabilir. Yeniliğe ihtiyaç duyar. Gece yıldızların altında, açık havada uyumak onu dinlendirir. Doğa ile iç içe olmak onu korkutmaz. Cesareti ile her şeyin üstesinden gelebilir.

Tatilinde lezzetli yemekler yemeyi de ister. Gezmek kadar beslenmeye de ihtiyaç duyar. İspanya ve Meksika ilgisini çekebilir.

Hem spora hem de sanata ilgi duyar. Yeni tatlar ve yeni yerler keşfetmek her zaman arzuladığı hayalleridir. Gezmekten asla vazgeçmez.

Tatili boyunca kendini özgür hissetmek ister fakat yalnızlık hissini kendisinden uzaklaştırır. Yeni yerlerde yeni arkadaşlıklar da kazanır. Sevecen ve enerjik bir

11
Oğlak Burcu: Oğlaklar düzene önem verir. Ama değişik tatlar da denemek ister. Klasik tutumu tatilde esneme gösterir.

Tarihsel yerleri merak eder. Öğrenmeye açık olur. Gezmekten zevk alır. Lüks bir otel odasında kalıp farklı farklı ortamlarda bulunabilir.

İstanbul'da Pera Palas, New York'ta Plaza, Londra'da Ritz Oteli gibi yerlerde kalmak onu tatmin eder. Küçük kafelerde de yemek yiyebilir, lüks restoranlarda da. Bu durum onun o anki kararına bağlı olur.

Oğlak insanı ailesine bağlı bir burç olsa da tatilde yalınlaşmayı tercih edebilir. Kendi özgürlüğünü ve sınırını ortaya koyar. Dünyadan arınmalı kafasını boşaltmalıdır.

Oğlak insanı tatildeki deneyimlerini mutlaka iş hayatına aktarır. Tatil yaparken bile aklının bir ucunda kariyer yaşamını düşünür. Oğlak insanı tatilde kendi seçimlerini kendi yapmalıdır. Yoksa huysuz birine dönüşebilir.

12
Kova Burcu: Kova insanı sıradanlıktan uzak bir tatil yapmak ister. En çabuk şekilde tatil yerine ulaşmayı tercih eder. Bu yüzden yolculuk yaparak zaman kaybetmek yerine her yere uçakla gitmeyi ister.

Seyahat ettikleri farklı yerlerdeki sosyal dokuyu gözlemlemeyi ve deneyimlemeyi severler. Japonya onlar için ilginç bir tatil yeri olabilir.

Tatili boyunca birçok defa spa merkezlerine gidebilir. Hizmet göreceği yerler ilgisini çeker. Masaj, spa, sauna imkânı sağlayan merkezler, ona keyifli anlar sunar.

Teknolojiye yakın olmayı tercih eder. E-maillerini kontrol edebilmeli, iletişim halinde olmalıdır. Elbette sadece onun istediği zamanlarda! Yediği yemekler damak zevkine hitap etmeli, kendisini özel hissetmesini sağlamalı.

Sevdikleriyle ya da tek başına tatile çıkmak onun için bir şey fark ettirmez. Önemli olan belirlediği standartlarda bir tatil ge

13
Balık Burcu: Balıklar tatilinde romantizm yaşamayı ister. Tatilinin içinde yaratıcılık, deniz ve aşk olmalıdır.

Balık insanı iflah olmaz bir romantiktir. Tatilde dünyadan kopmalı, onu hayaller âleminde yaşatacak bir tatil yaşamalıdır.

Tatilin kesinlikle günlük hayatla benzerlik taşımaması gerekir. Dalga sesleri dinlenmesini sağlar. Deniz manzaralı küçük bir otel, büyük ferah bir oda yani butik oteller balık burcunun ilgisini çekebilir.

Marmaris'teki butik oteller balık burcu için iyi bir tatil alternatifi. Deniz kenarı, sakin ve doğa ile iç içe.

Balık burcu karakteri, yüzmeyi, kürek çekmeyi, yelkenle açılmayı, dalmayı ve sahilde uzun yürüyüşlere çıkmayı çok sever.

Yazın romantik aşıkları genelde balık burcundan çıkar.

Son Dakika Burcunuza Uygun Tatil Önerileri - Son Dakika


YORUMLAR
500
Advertisement