BURHAN SAKALLI Resimleri

Burhan Sakallı Resimleri

 • 17 Ocak 2014 14:31 Dünyanın Tek Lületaşı Müzesi Dünyanın Tek Lületaşı Müzesi Odunpazarı Belediye Başkanı Burhan Sakallı tarafından Eskişehir’e ve Türkiye’ye kazandırılan dünyanın tek lületaşı müzesine olan ilgi her geçen gün daha da artıyor.
 • 21 Kasım 2013 17:43 Odunpazarı'nda Bisiklet Yolları Yaygınlaşıyor Odunpazarı'nda Bisiklet Yolları Yaygınlaşıyor Odunpazarı Belediye Başkanı Burhan Sakallı, 5 bölgeye 25 kilometrelik bisiklet yolu kazandıracaklarını, amaçlarının bisiklet kullanımını teşvik etmek ve yollarını yaygınlaştırmak olduğunu söyledi.
  Odunpazarı Belediyesi tarafından başlatılan...
 • 21 Kasım 2013 17:41 Odunpazarı'ndan Muharremiye Yemeği Odunpazarı'ndan Muharremiye Yemeği Odunpazarı Belediyesi tarafından düzenlenen Muharremiye Yemeği'nde Başkan Burhan Sakallı hemşehrileriyle bir araya geldi.
  Bir düğün salonunda düzenlenen yemekte misafirlerini karşılayan Başkan Sakallı'ya, Odunpazarı Belediyesi Meclis Üyesi...
 • 11 Kasım 2013 17:25 Başkan Sakallı'nın Atatürk Lisesi Ziyareti Başkan Sakallı'nın Atatürk Lisesi Ziyareti Odunpazarı Belediye Başkanı Burhan Sakallı Eskişehir Atatürk Lisesi'ni ziyaret etti.
  Gerçekleştirdiği ziyarette Odunpazarı Belediyesi tarafından okul bahçesinde gerçekleştirilen çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Sakallı, öğretmen ve...
 • 07 Kasım 2013 12:01 Başkan Sakallı'dan Üst Yapı Çalışmalarına Denetim Başkan Sakallı'dan Üst Yapı Çalışmalarına Denetim Odunpazarı Belediye Başkanı Burhan Sakallı, Arifiye Mahallesi Kıbrıs Şehitleri Caddesi üzerinde gerçekleştirilen üst yapı çalışmalarını yerinde denetledi.
  Bölgeye gerçekleştirdiği ziyarette tretuvar ve yaya yolu çalışmalarının son durumu...
 • 05 Kasım 2013 12:07 Başkan Sakallı'ya Kültür Köprüsü Projesi Teşekkür Ziyareti Başkan Sakallı'ya Kültür Köprüsü Projesi Teşekkür Ziyareti Odunpazarı Belediye Başkanı Burhan Sakallı'yı ziyaret eden Yenidoğan ve Huzur Mahallesi sakinleri, kent halkının hizmetine sunulan Kültür Köprüsü hizmetinden dolayı teşekkür ettiler.
  Huzur Mahalle Muhtarı Refik Özaydın'ın da katılımı ile...
 • 31 Ekim 2013 16:25 Başkan Sakallı TOKİ Konutlarını Gezdi Başkan Sakallı TOKİ Konutlarını Gezdi Eskişehir Odunpazarı Belediye Başkanı Burhan Sakallı, Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında Karapınar mevkiinde yapılan konutları gezdi.
 • 04 Ekim 2013 17:43 Milletvekili Can ve Başkan Sakallı Gündoğdu Mahallesinde Milletvekili Can ve Başkan Sakallı Gündoğdu Mahallesinde Ak Parti Eskişehir Milletvekili Ülker Can ve Odunpazarı Belediye Başkanı Burhan Sakallı, Gündoğdu mahallesini ziyaret etti.
 • 25 Eylül 2013 14:52 Başkan Sakallı ile Ertuğrul Sağlam'ın Keyifli Turu Başkan Sakallı ile Ertuğrul Sağlam'ın Keyifli Turu Eskişehirspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, Odunpazarı Belediye Başkanı Burhan Sakallı ile birlikte Odunpazarı Evleri, Kurşunlu Külliyesi, Lületaşı Müzesi ve Eskişehir Sanatları Çarşısı'nı kapsayan keyifli bir tur gerçekleştirdi.
 • 14 Eylül 2013 11:57 Başkan Sakallı'dan Emek Mahallesi'ne Ziyaret Başkan Sakallı'dan Emek Mahallesi'ne Ziyaret Odunpazarı Belediye Başkanı Burhan Sakallı'nın her hafta gerçekleştirdiği mahalle ziyaretlerinin bu haftaki durağı Emek mahallesi oldu.
 • 07 Ağustos 2013 15:08 Beylikova'da İftar Programı Beylikova'da İftar Programı AK Parti Eskişehir Milletvekili Salih Koca ve Odunpazarı Belediye Başkanı Burhan Sakallı, Beylikova ilçesinde düzenlenen iftar programına katıldılar.
 • 26 Temmuz 2013 13:01 Odunpazarı Tdkb Tanıtım Filmine Ev Sahipliği Yaptı Odunpazarı Tdkb Tanıtım Filmine Ev Sahipliği Yaptı Odunpazarı Belediye Başkanı Burhan Sakallı, Eskişehir 2013 Türk Dünyası Kültür Başkenti (TDKB) tanıtım filminde rol aldı.
 • 23 Temmuz 2013 14:52 71 Evler Mahallesinde Müjdeli İftar Programı 71 Evler Mahallesinde Müjdeli İftar Programı Ak Parti Eskişehir Milletvekili Salih Koca ve Odunpazarı Belediye Başkanı Burhan Sakallı, 71 Evler mahallesi sakinleri ile bir araya geldi.
 • 19 Temmuz 2013 14:01 Başkan Sakallı Amerika'da Yaşayan Türk Öğrencilerle Buluştu Başkan Sakallı Amerika'da Yaşayan Türk Öğrencilerle Buluştu Odunpazarı Belediye Başkanı Burhan Sakallı, New York Türk Kültür Merkezi öğrencileri ile bir araya geldi.
 • 18 Temmuz 2013 15:41 AK Parti Erenköy Mahallesinde Vatandaşlarla İftarda Buluştu AK Parti Erenköy Mahallesinde Vatandaşlarla İftarda Buluştu Ak Parti Eskişehir Milletvekili Ülker Can, Ak Parti Odunpazarı İlçe Başkanı Ercan Kelleci ve Odunpazarı Belediye Başkanı Burhan Sakallı, düzenlenen iftar yemeğinde Erenköy mahallesinde vatandaşlarla bir araya geldi.
 • 11 Temmuz 2013 17:40 Eskişehir'in Şampiyon Kanocuları Eskişehir'in Şampiyon Kanocuları Odunpazarı Belediye Başkanı Burhan Sakallı, Adana'da yapılan Durgunsu Kano Türkiye Kupası yarışlarında dereceye giren Odunpazarı Gençlik ve Spor Kulübü kanocularını ağırladı.
 • 11 Temmuz 2013 13:23 Odunpazarı Belediyesi'nden Çankaya Mahallesi'nde İftar Programı Odunpazarı Belediyesi'nden Çankaya Mahallesi'nde İftar Programı Odunpazarı Belediye Başkanı Burhan Sakallı, düzenlenen iftar yemeğinde Çankaya Mahallesi sakinleri ile bir araya geldi.
 • 05 Temmuz 2013 18:54 Türkçe Sevdalısı Yabancı Öğretmenlerden Başkan Sakallı'ya Ziyaret Türkçe Sevdalısı Yabancı Öğretmenlerden Başkan Sakallı'ya Ziyaret Milli Eğitim Bakanlığı ve Anadolu Üniversitesi'nin yurt dışında Türkçe dersi veren öğretmenlere yönelik düzenlediği seminer programı için çeşitli ülkelerden Eskişehir'e gelen Türkçe Dersi öğretmenleri Odunpazarı Belediye Başkanı Burhan Sakallı'yı...
 • 24 Haziran 2013 12:13 Mihalıççık'ta AK Parti İlçe Danışma Meclisi Toplantısı Mihalıççık'ta AK Parti İlçe Danışma Meclisi Toplantısı Eskişehir'in Mihalıççık ilçesinde, AK Parti Eskişehir Milletvekili Ülker Can, İl Başkanı Süleyman Reyhan ve Odunpazarı Belediye Başkanı Burhan Sakallı'nı da katılımı ile Ak Parti İlçe Danışma Meclisi toplantısı düzenlendi.
 • 17 Haziran 2013 15:15 Başkan Sakallı Esip Üyeleri ile Bir Araya Geldi Başkan Sakallı Esip Üyeleri ile Bir Araya Geldi Odunpazarı Belediye Başkanı Burhan Sakallı 'Eskişehir İlçeleri Sivil Toplum Platformu (ESİP) üyeleri ile bir araya geldi.
 • 11 Haziran 2013 19:29 Çevreci Öğrenciler Ödüllendirildi Çevreci Öğrenciler Ödüllendirildi Odunpazarı Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü tarafından düzenlenen Atık Pil Toplama Yarışmasında dereceye giren Şehit Onur Yeşil Ortaokulu öğrencilerine ödülleri Odunpazarı Belediye Başkanı Burhan Sakallı tarafından takdim edildi.
 • 27 Mayıs 2013 18:57 En Başarılı Belediye Başkanları En Başarılı Belediye Başkanları ORC'nin en başarılı belediye başkanları anketi
 • 25 Mayıs 2013 14:53 AK Parti Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısı AK Parti Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısı Odunpazarı Belediye Başkanı Burhan Sakallı, Karapınar Vadisi Projesi ile ilgili yapılan 'şehrin slüetini bozuyor' eleştirilerine karşılık "Aksine, şehrin silüetini bozan yapı stokunu ortadan kaldırıyoruz" dedi.
 • 18 Mayıs 2013 12:27 Başkan Sakallı Genç Tiyatrocuları Yalnız Bırakmadı Başkan Sakallı Genç Tiyatrocuları Yalnız Bırakmadı Odunpazarı Belediye Başkanı Burhan Sakallı, Atayurt Okulları Kültür ve Edebiyat Kulübü tarafından sahnelenen "Aşk-ı Hürriyet" isimli tiyatro oyununda gençlerle bir araya geldi.
 • 08 Mayıs 2013 17:11 Başkan Sakallı'dan İş Hayatında Başarının Sırları Başkan Sakallı'dan İş Hayatında Başarının Sırları Eskişehir Odunpazarı Belediye Başkanı Burhan Sakallı Eskişehir Osmangazi Üniversitesi'nde düzenlenen İşte Başarı ve İletişim konulu panelde üniversitelilerle bir araya geldi.
 • 23 Nisan 2013 14:51 Can ve Sakallı, 23 Nisan'da Çocuklarla Bir Araya Geldi Can ve Sakallı, 23 Nisan'da Çocuklarla Bir Araya Geldi AK Parti Eskişehir Milletvekili Ülker Can ile Odunpazarı Belediye Başkanı Burhan Sakallı, bir okulda düzenlenen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı programına katıldı.71 Evler Mahallesi'nde bulunan İlhan Ünügür İlkokulu'nda 23 Nisan Ulusal...
 • 19 Nisan 2013 15:33 Başkan Sakallı'dan Genç Ressama Destek Başkan Sakallı'dan Genç Ressama Destek Eskişehir Odunpazarı Belediye Başkanı Burhan Sakallı, Anadolu Üniversitesi Resim Bölümü öğrencisi Murat Sönmez tarafından açılan resim sergisinde üniversite öğrencileri ile bir araya geldi.