Son Dakika Haberleri: Burnu Kesilen Kadın Konuştu

Burnu Kesilen Kadın Konuştu

10 yıl önce

1
Pakistan'da evlenmek istemeyen Fazilet Bibi adlı genç kadının burnu ve kulakları, iki dayısı tarafından kesilmişti. Bibi o an yaşadığı dramı anlattı.

2
Burnu ve kulakları kesilen kadın Amerikan televizyonu CNN International'a konuştu. Bibi o dehşet anlarını hala yaşadığını belirterek, "Gece uyumaya çalıştığımda o vahşi olayın bütün aşamaları gözümün önüne geliyor" dedi.


3
Anne, 6 çocuğu arasında en çok 22 yaşındaki güzel kızı Fazilet Bibi'yi seviyordu. Ancak istedikleri erkekle evlenmek istemeyen Fazilet Bibi'ye iki dayısı korkunç bir ceza verdi. Dayıları isteğini yerine getirmeyen yeğeninin burun ve kulaklarını keserek, genç kızın bütün yaşam sevincini elinden aldılar.


4
Fazilet Bibi o korkunç anları şöyle anlattı: "Annem evlenmeme rıza göstermeyince iki dayım eve gelerek beni öldüreceklerini söylediler. Önce beni boğmaya çalıştılar. Sonra tecavüz etmeye kalkıştılar. Sonra Seher Muhammed adlı dayım bıçağını çıkardı. Seni öyle bir durumda bırakacağım ki; hiç kimse seninle evlenmek istemeyecek dedi. Bıçağıyla burnumu ve kulaklarımı kesti."

5
6Haber Yayın Tarihi: 30.12.2009 02:26 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Pınar Altuğ'un yeni imajı sosyal medyada olay oldu! Yorum yağmuruna tuttular Her çıkışıyla tüm dünyaya yaka silktiriyor! Bakın burcu ne Bir haftadır kayalıklarda mahsur kalan keçi, 7 saat süren çalışmanın ardından kurtarıldı Dünyaca ünlü giyim markasına büyük darbe! Kadınları cinsel obje olarak gösterdiği için reklamları kaldırıldı Dünyanın en itibarlı ülkeleri açıklandı! Bakın Türkiye kaçıncı sırada