Bursa'da Helikopter Düştü - Son Dakika

Bursa'da Helikopter Düştü

06.04.2011 15:16

1
Bursa'nın Orhangazi ilçesi yakınlarında düşen helikopterde bulunan 3 personelden 1'inin hayatını kaybettiği, diğer 2'sinin ise yaralandığı öğrenildi.
2
Bursa Orhangazi ilçesi İznik Gölü yakınlarında, Dutluca Köyü civarında Ciner Hava Taşımacılığı AŞ'ye ait Fransız yapımı Eurocopter EC 155 tipi VIP amaçlı kullanılan helikopter düştü.

3
Helikopterde bulunan pilotlardan Ahmet Deniz'in hayatını kaybettiği, kaptan pilot İsa Aşık'ın ve helikopter teknisyeninin ise yaralandığı belirtildi. Kaptan Pilot İsa Aşık'ın bacaklarında kırık olduğu, teknisyenin ise hafif yaralı olduğu kaydedildi.

4
Pilot Ahmet Deniz'in ise kaza yerinde hayatını kaybettiği belirtildi. Kazayı, helikopter düştükten sonra hafif yarayla atlatan teknisyenin 112'yi arayarak haber verdiği ve yardım istediği bildirildi. Kazanın sebebi olarak; yoğun yağış ve sis olabileceği bildirildi.
5
Bilecik-Bursa-Kocaeli-Sakarya hattında son beş gündür yoğun bir yağış görüldüğü, sis nedeniyle yer yer görüş mesafesinin 5 kilometre ve altına düştüğü ifade edildi.

6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21

Son Dakika Bursa'da Helikopter Düştü - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Kleopatra'nın arılarla fantezisinden, Nil Nehri'ne karşı toplu cinsel tatmine! İşte Antik Mısır'ın sapkınlıkları Tek kelimeyle iğrenç! Hastane görevlisi tarafından tecavüze uğrayan yaşlı kadın kan kaybından öldü Bir zamanların ünlü modeli Loni Willison, çöpten aldığı pizzayı yedi Savaş uçağı, denizde yüzen insanların arasına düştü Aylık 10 bin TL gıda masrafı olan 11 çocuklu anne ısrarından vazgeçmiyor: Yine doğuracağım
Advertisement