Son Dakika Haberleri: Bursa'da Helikopter Düştü

Bursa'da Helikopter Düştü

9 yıl önce

1
Bursa'nın Orhangazi ilçesi yakınlarında düşen helikopterde bulunan 3 personelden 1'inin hayatını kaybettiği, diğer 2'sinin ise yaralandığı öğrenildi.
2
Bursa Orhangazi ilçesi İznik Gölü yakınlarında, Dutluca Köyü civarında Ciner Hava Taşımacılığı AŞ'ye ait Fransız yapımı Eurocopter EC 155 tipi VIP amaçlı kullanılan helikopter düştü.

3
Helikopterde bulunan pilotlardan Ahmet Deniz'in hayatını kaybettiği, kaptan pilot İsa Aşık'ın ve helikopter teknisyeninin ise yaralandığı belirtildi. Kaptan Pilot İsa Aşık'ın bacaklarında kırık olduğu, teknisyenin ise hafif yaralı olduğu kaydedildi.


4
Pilot Ahmet Deniz'in ise kaza yerinde hayatını kaybettiği belirtildi. Kazayı, helikopter düştükten sonra hafif yarayla atlatan teknisyenin 112'yi arayarak haber verdiği ve yardım istediği bildirildi. Kazanın sebebi olarak; yoğun yağış ve sis olabileceği bildirildi.
5
Bilecik-Bursa-Kocaeli-Sakarya hattında son beş gündür yoğun bir yağış görüldüğü, sis nedeniyle yer yer görüş mesafesinin 5 kilometre ve altına düştüğü ifade edildi.

6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21Haber Yayın Tarihi: 06.04.2011 03:16 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Nefes alamıyor diye soluğu hastanede aldı! Burnundan çıkan şey doktorları bile şoke etti Sivas'ta şaşkına çeviren görüntü! Gören 'Çin Seddi gibi' diyor MasterChef'in yakışıklı İtalyan şefi Danilo Zanna'nın eşi Türk çıktı! Sen Anlat Karadeniz'in yıldızı İrem Helvacıoğlu'nun kardeşine bakın! İkizi gibi Ünlü oyuncudan olay itiraf: İntikam almak için kocasıyla yattım!