Son Dakika Haberleri: Estetik, Hayatını Kararttı! Hırvat Tasarımcı Sürekli Ereksiyon Yaşıyor

Estetik, Hayatını Kararttı! Hırvat Tasarımcı Sürekli Ereksiyon Yaşıyor

3 ay önce

Hırvat tasarımcı Neven Ciganovic, kusursuz bir vücuda sahip olmak için bir dizi estetik ameliyat geçirdi. Burnunu, dudaklarını ve vücudunun birçok noktasını düzelttiren 45 yaşındaki adam anesteziye reaksiyon gösterince priapizm hastası oldu. Ciganovic, acı verici bir şekilde sürekli erekte oluyor.

1
Hem daha yakışıklı olmak hem de kusursuz bir vücuda sahip olmak isteyen Hırvat modacı ve tasarımcı Neven Ciganovic, hayatı boyunca estetik ameliyat oldu. Hayatı oyunca en az 12 ameliyat olan 45 yaşındaki adam en son operasyonun ardından kötü bir hastalığa yakalandı.
2
Ciganovic'in vücudu anesteziye reaksiyon gösterince priapizm hastası oldu.
3
Kendisini sürekli olarak erekte halde bulan Ciganovic, bu durumdan çok rahatsız olduğunu söyledi. Burun estetiği operasyonu sırasında yaşanan olayın ardından sürekli erekte halde olduğunu söyleyen Ciganovic, “Cinsel arzuyla alakası yok ve çok uzun süre boyunca erekte kaldığım için canım çok yanıyor” dedi.
4
Tedavi olmaması durumunda kalıcı hasar verebilen bu rahatsızlık iktidarsızlığa sebep olabiliyor.
5
Sırbistan'ın başkenti Belgrad'daki bir hastanede kalan Ciganovic, “Bana ağrı kesici vermediler ama operasyonumun başarılı geçtiğini söylediler. Ereksiyon durumunun ortadan kalkması bekleniyor ama birkaç ay daha tedavi altında olacağım” dedi.
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!


Ezeli Rakip Yunan Leonidis, Naim Süleymanoğlu'na Tabutunu Öperek Veda Etti NATO Skandalının Altından 2018 Planı Çıktı! Operasyon Yapmak İstiyorlar
Milli Haltercimiz Naim Süleymanoğlu'yla İlgili En Komik Hikaye: Kardeşim Biz Pezevenk miyiz?