Buse Terim'in Düğünü İçin Sponsorluk Teklifleri Yağıyor - Son Dakika

Buse Terim'in Düğünü İçin Sponsorluk Teklifleri Yağıyor

05.01.2014 13:56

Moda blogger'lığı yapan ve adından sıkça söz ettiren Buse Terim'in düğününe sponsor olma.k isteyen firmalar, şimdiden harekete geçti

1
Mİlli Takım teknik direktörü Fatih Terim'in kızı Buse Terim ile Fenerbahçeli futbolcu Emre Belözoğlu'nun yeğeni Volkan Bahçekapılı'nın evlilikleri şimdiden olay oldu.
2
Ekim ayında nişanlanan Buse ile Volkan'ın düğün tarihi sonunda belli oldu.
3
Geçtiğimiz günlerde Twitter hesabından haziran 2014'te gelin olacağını duyuran Buse Terim, bir anda firmaların takibine girdi.
4
Moda blogger'lığı yapan ve adından sıkça söz ettiren Buse Terim'in düğününe sponsor olmak isteyen firmalar, şimdiden harekete geçti.
5
Oteller ve mekanların yanısıra düğüne sponsor olmak isteyen organizasyon firmaları, gelinlik, damatlık, alyans, masa süslemesi, davetiye, ayakkabı, mekan ve akla gelebilecek bütün detayları 5 yıldızlı yapmak istediklerini söyleyerek Buse Terim'in telefonlarını çaldırmaya başladı.
6
Terim ise şimdilik gelen tekliflere bir cevap vermedi.
7
Babasından onay almadan düğüne sponsor kabul etmek istemeyen Buse Terim'e gelen bu teklifler nişanlısı Volkan Bahçekapılı'nın da yüzünü güldürdü.
8
Türkiye'nin en iyi moda-güzellik blogger'larından olan Buse Terim, nişanında firmalarla barter anlaşması yapmıştı.
9
Buse, törende kullanılan peçetelikten, yüzük tepsisine, pastadan fotoğrafçıya kadar birçok ürüne ücret ödemedi.
10
Ünlü blogger, nişanında ürünlerini kullandığı firmalara teker teker Instagram sayfasından teşekkür etmeyi de ihmal etmemişti.
11
12
13
14
15
16

Son Dakika Buse Terim'in Düğünü İçin Sponsorluk Teklifleri Yağıyor - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Yılan gibi kıvrılıyor! Doğu'nun zorlu geçidine giden yoldan geçmek yürek istiyor Pokemon kartlarını saklayanlar yaşadı! Her biri servet değerinde Dünyaca ünlü rapçi Snoop Dogg, Yıldız Tilbe hayranı çıktı! Birlikte paylaştığı fotoğraf Türk'leri heyecanlandırdı MasterChef Yasin'in Şeyma için kullandığı ifade, Acun'un genç sevgilisini kızdıracak Karadenizli zekasının örneği! Bu mescidin minaresi petrol varillerinden