Bütün Kaplumbağaları Hamile Bıraktıktan Sonra Sakatlandı - Son Dakika

Bütün Kaplumbağaları Hamile Bıraktıktan Sonra Sakatlandı

1

Bert isimli Afrika kaplumbağası üreme programında 5 kaplumbağayı hamile bıraktıktan sonra bacakları şişti. Sahipleri Bert'i ağrılarından kurtarmak için muhteşem bir yöntem buldu.

2
22 yaşında ve 100 kilo ağırlığındaki Afrika kaplumbağası Bert, İngiltere'de Dinosaur Adventure Park'ta yaşıyor. Afrika kaplumbağaları dünyanın en büyük kaplumbağaları olarak biliniyor.

3
Unilad'in haberine göre 2011 yılında 2 aylık üreme programına alınan Bert, merkezdeki bütün kaplumbağaları hamile bıraktı.

4
5 kaplumbağadan sayısız bebek kaplumbağanın babası olan Bert, parka geri döndüğünde arka bacaklarında şişlikler olduğu fark edildi.

5
Bütün kaplumbağalarda 30 yaşından sonra görülen mafsal iltihabına erken yakalandığına karar verildi.

6
Bert'e yardım etmek isteyen sahipleri onu bacak ağrısından kurtarmak için bir çift tekerlek yaptı.

Haber Yayın Tarihi: 19.02.2017 15:13

Son Dakika Bütün Kaplumbağaları Hamile Bıraktıktan Sonra Sakatlandı - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Amanos'un nazar boncuğu görünümlü yangın göleti, görenleri hayran bırakıyor 19 yaşındaki kadından inanılmaz itiraf: Ünlü futbolcuyla 50 bin TL karşılığında cinsel ilişkiye girdik Bu kaçıncı! Yetenek Sizsiniz'in olaylı jürisinin kameralar önünde yine göğüsleri göründü Ünlü futbolcunun aşk krizi büyüyor! 3 çocuğunun annesine dönmesi, hamile sevgilisini isyan ettirdi Yusuf İslam'ı Müslümanlığa iten olay tüyleri diken diken ediyor