Büyük Beden Model Moda Tarihine Adını Yazdırdı - Son Dakika

Büyük Beden Model Moda Tarihine Adını Yazdırdı

Büyük beden model Tabria Majors, özgüveni ve pozitifliğiyle moda dünyasına damgasını vurdu...

1
90 kiloluk model Tabria Majors, ünlü Sports Illustrated bikini özel sayısına poz verecek modeller arasına girdi. Derginin yakında piyasaya çıkacak olan yeni sayısında kamera karşısına geçen 15 yeni model arasında Majors da var.

2
Genç kadın böylece geçen yıl aynı dergiye kapak pozu veren Ashley Graham'la birlikte moda tarihine de adını yazdırmış oldu.

3
Yeni kadronun en çok dikkat çeken isimlerinden biri Tabria Majors, sadece büyük beden değil aynı zamanda yaş olarak da moda endüstrisinin genel kurallarına karşı gelen bir isim: Majors 34 yaşında.

4

1.78 cm boyunda olan Majors yaklaşık 90 kilo. Sports Illustrated'ın resmi Instagram sayfasında Tabria Majors'ı yeni modeli olarak tanıtması takipçiler arasında tartışmalara neden olu.

5
Daha önce bir başka büyük beden model olan Ashley Graham derginin geçen yılki sayısına kapak pozu veren üç modelden biri olmuştu.

6
7
Zaten kadro basına tanıtıldığı zaman en çok ilgi çeken isim de Majors olmuştu.

8
Bazıları Majors'ın kiloları ve kıvrımlarıyla "gerçek" bir görüntüsü olduğunu söylerken bazıları da "obeziteyi övmek yerine sağlıklı beslenmeyi ve egzersiz yapmanın önemini insanlara anlatmalısınız" diyerek dergiyi bu yaklaşımından dolayı eleştirdi.

9
10
11
12

Haber Yayın Tarihi: 20.11.2017 13:03

Son Dakika Büyük Beden Model Moda Tarihine Adını Yazdırdı - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Bir kez gelen bir daha kopamıyor! İğneada'daki longoz ormanı eşsiz güzelliğiyle büyülüyor Bağışıklığı demir gibi yapan yeşil mucize: Arpa çimi Scarlett Johansson arabada cinsel ilişkiye girdiğini itiraf etti! İşte ünlülerin cinsel hayat sırları Libidoyu tavan yaptırıyor! İşte afrodizyak etkili yiyecekler Lise öğrencisi, uyuşturucu almak istediği 4 kişi tarafından cinsel istismara uğrayıp öldürüldü