Büyük beden model, yine yaptı yapacağını! Ayna karşısında çırılçıplak karnını doyurdu - Son Dakika

Büyük beden model, yine yaptı yapacağını! Ayna karşısında çırılçıplak karnını doyurdu

01.03.2021 15:52

Dünya'nın en düzgün vücutlu modellerinden biri olan 33 yaşındaki Ashley Graham, son paylaştığı video ile olay oldu. Ünlü model, çıplak şekilde ayna karşısına geçip bisküvi yedi.

1
Dünyanın en alımlı büyük beden modellerinden olan Ashley Graham, diğer kızlardan hiç bir farkı olmadığını gösterdi.

2
Ashley, özellikle sosyal medyada kadın vücudunu bronzlaşmış bir şekilde gösteren filtrelere vurgu yaparak, kendi vücudunun diğer kadınların vücudundan farkı olmadığını gösterdi.

3
Ashley, bisküvi yerken çıplak bir şekilde ayna karşısında çektiği klibi "Yorgunum, çıplağım ve açım" başlığı ile paylaştı.
4
Koltuk altını tıraş etmediğini söyleyen Ashley, daha sonra koltuk altını yakından çekip "Az daha size koltuk altımı tıraş ettiğimi söylemeden yatağa giriyordum" notuyla paylaştı.
5
Ünlü model, çektiği videoda kadınlara kendi vücutlarıyla mutlu olmaları gerektiğini ve doğallığın her zaman daha güzel bir şey olduğunun vurgusunu yaptı.
6
Ancak sosyal medya kullanıcıları, Graham'ın özel hayatını bu kadar gözler önüne sermesini gereksiz bularak paylaşımlara tepki gösterdi.
7
8
9
10
11
12
13
14
15

Son Dakika Büyük beden model, yine yaptı yapacağını! Ayna karşısında çırılçıplak karnını doyurdu - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Tiktok'ta en çok para kazanan fenomenler belli oldu Küçük Gelin'in Zehra'sı öyle bir değişti ki! Gören bakmaya doyamıyor Ormanda pusuya yatıp yaklaşanı öldürüyorlar! İşte dünyanın en izole kabilesi: Sentinelese Aldatılan kadının intikam şeklini duyan küçük dilini yuttu! Kestiği cinsel organı klozete atıp sifonu çekti 18'ine girer girmez soyundu, 6 saat içinde rekor kırdı