Büyük Beden Modelden Zayıf Görünme Taktikleri - Son Dakika

Büyük Beden Modelden Zayıf Görünme Taktikleri

27.09.2017 13:11

Kıvrımlı model ve beden olumlama aktivisti Iskra Lawrence kendine güvenmeyen kadınlar için şahane bir iş yaptı...

1
Balık etli model, beden olumlama aktivisti Iskra Lawrence, Instagram yıldızlarının ince görünmek adına kullandığı tüm hileleri açığa çıkararak izleyenleri sosyal medyada gördüğü bedenlerle kendi vücutlarını karşılaştırıp kötü hissetmemeleri gerektiği konusunda uyardı.

2
27 yaşındaki model, fotoğraflarda iyi hissetmek adına pozlarda yanlış bir şeyin olmadığını ancak olayın perde arkasında neler olup bittiğini bilmenin önemli olduğu konusunda ısrarlı ve takipçilerine bunu her defasında ifade ediyor.

3
İngiliz model uzun zamandır kıvrımların kadını güzelleştirdiğini savunuyor. Poz verirken uygunacak bazı tekniklerle kıvrımların güzelliğini nasıl ortaya çıkaracaklarını, nasıl ince görüneceklerini anlatıyor.

4
Poz verirken belinizi geriye doğru kırarsanız anında bacaklarınızın arasında boşluk yaratırsınız buna ek olarak parmak ucunuzda poz verirseniz bu boşluk daha da genişleyecek ve sizi daha ince gösterecektir.

5
Yan pozlarda kolunuz düz durduğunda sizi olduğunuzdan daha kalın gösterir. Bu nedenle yan pozlarda kolunuzu geriye uzatın ve dik durun anında daha sağlıklı ve ince bir görünüm elde edeceksiniz.

6
İşte büyük beden modelin fotoğraflarda ince ve seksi görünmek için neler yapabileceğinize dair verdiği tavsiyeler:

7
GIDINIZ ÇIKIYORSA...
GIDINIZ ÇIKIYORSA...

Yan portre fotoğraflarda gıdınız çıkıyorsa, poz verirken dilinizi üst damağınıza bastırarak poz verin anında gerilen çene altınız gıdı görüntüsünü yok edecektir.

8
Düz fotoğraflarda poz verirken, yükünüzü tek bacağa verip hafifçe belinizi bu yöne kırdığınızda anında dolgun ve fit bir kalça görüntüsü elde edeceksiniz.

9

Aynı şekilde bu düz pozu yandan verdiğinizde tekrar belinizi kırın ve kalçalarınızı dışarıya doğru itin bu sefer kalçalarınız daha belirgin ve yuvarlak görünecektir.

10
Yan pozlarda belinizde oluşan kat izlerini yok etmek için dik durun bu izin anında yok olduğuna tanık olacaksınız.

11
Otururken poz verdiğinizde karnınızda oluşan kat izleri için ise göbeğinizi içeri çekmek yerine dik oturarak daha doğal bir görünüm elde edersiniz.

Son Dakika Büyük Beden Modelden Zayıf Görünme Taktikleri - Son Dakika Magazin


YORUMLAR
500
Advertisement