Son Dakika Haberleri: Büyük İkramiyeyi Kazandı ama Sonu İntihar Oldu! İşte Bin Pişman Olan Milli Piyango Talihlileri

Büyük İkramiyeyi Kazandı ama Sonu İntihar Oldu! İşte Bin Pişman Olan Milli Piyango Talihlileri

11 ay önce

Milli Piyango yılbaşı çekilişi yaklaştıkça vatandaşlar da zengin olunca neler yapacağının hayallerini kuruyor. Ama kazanınca planlar birçok zaman tersine dönüyor. İşte piyango kazanıp talihsizliğine yenik düşenler...

1
YENİDEN MEMUR OLMAK İSTİYOR
YENİDEN MEMUR OLMAK İSTİYOR
Önceden memur olan, Ayhan Yalçınkaya, zengin olduktan sonra bıraktığı memurluğuna dönmeye çalışıyor. Milli Piyango'dan 12 yıl önce büyük ikramiyeyi kazanan Yalçınkaya, "Eskiden daha güzel bir hayatım vardı. Dostlarımı kaybettim. Devlet memurluğuna devam etseydim param olmayacaktı ama huzurum olacaktı. O zaman çok mutluydum. Devlet memurluğuna geri dönmek istiyorum. Ticaret hayatından bıktım. Buradan herkese sesleniyorum, para her şey değildir. İnsanın hayatında ne dost ne de tutunacak dal kalıyor" diyerek, huzurun önemini vurguladı.
2
BÜYÜK İKRAMİYE ÇIKMIŞTI, EVİNDE DONARAK ÖLDÜ
BÜYÜK İKRAMİYE ÇIKMIŞTI, EVİNDE DONARAK ÖLDÜ
41 yıl önce Milli Piyango biletine büyük ikramiye çıkan Mehmet Sarıoğlu, köyünde bir ev yaptı ancak, zamanla parası kalmayınca ona komşuları bakmaya başladı. Yeşil kart sahibi Sarıoğlu, devletten aldığı yaşlılık maaşıyla geçimini sürdürürken kısa bir süre önce evi yandı. Köylüler aralarında topladıkları paralarla evi tamir ettirdi. Kimsesi olmayan Sarıoğlu'nu öldükten sonra yapılan otopside donarak öldüğü belirlendi.
3
BORÇLARI YÜZÜNDEN HAPSE BİLE GİRMİŞTİ, SAYISALDAN KÖŞEYİ DÖNDÜ AMA SONU HÜSRANLA BİTTİ
BORÇLARI YÜZÜNDEN HAPSE BİLE GİRMİŞTİ, SAYISALDAN KÖŞEYİ DÖNDÜ AMA SONU HÜSRANLA BİTTİ
Osman Kaplan, borçlarından dolayı hapse girdi ve 1999 yılında hapisten çıktıktan 2 gün sonra Sayısal Loto'dan 340 milyar kazandı. İzmir'de Pınar Şirin isimli şarkıcıyla 20 milyar harcayıp Hilton'da nişan yaptı ve 6 ay sonra ayrıldı, nasıl olduğunu anlamadan tekrar parasız kaldı. Zengin olduktan sonra akrabalarının artmasına anlam veremeyen Kaplan o günleri şöyle anlattı " Nereden akraba olduğumuzu anlayamadım ama onlar Orta Asya'ya dayanan hikayeler anlatıp durdu. O kadar yoldan geldiler diye her birine para da veriyordum. "
4
BÜYÜK İKRAMİYEYİ KAZANDI İLK İŞ OLARAK PERUK ALDI
BÜYÜK İKRAMİYEYİ KAZANDI İLK İŞ OLARAK PERUK ALDI
2005 yılı çekilişinde 5 milyon TL'lik ikramiyeyi kazanan Ahmet Bayram, ilk iş olarak kendine peruk aldı. İstanbul'a yerleştikten sonra eşini de boşadı. Gece hayatı, kumar ve dostlarla yediği paranın sonunda intihar etti.
5
PİYANGO BİLETİ SATIYORDU ZENGİN OLDU
PİYANGO BİLETİ SATIYORDU ZENGİN OLDU
Nimet Abla'da çalışan Bilal Yıldız, 1996'da piyangodan büyük miktarda para kazandı, kendini rahatça geçindirebilecek bir yatırım yapma imkanı bulunan Yıldız, tüm parayı bir ayda harcadı. "Hazıra dağ dayanmıyor. Büyük ikramiye kazananlar zengin oldum havasına girmesin, sade yaşamı tercih etsin. Aksi halde eski günlerinizi özler duruma gelirsiniz" sözleriyle, havadan gelen paranın zorlukları da beraberinde getirdiğini anlattı.
6
TALİHSİZ TALİHLİ
TALİHSİZ TALİHLİ
21,7 milyon liralık ikramiyeyi kazandı. Ancak bileti, pantolonun cebinde çamaşır makinasına girdi. Talihsiz talihli, Milli Piyango İdaresi'ne başvurdu ancak biletinin numarası tahrif olduğu için olumsuz yanıt aldı.Haber Yayın Tarihi: 25.12.2018 09:54 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Türkan Şoray'ın kızı Yağmur Ünal'a bakın! Güzelliğiyle annesini aratmıyor Kim Milyoner Olmak İster'e damga vuran an! Eniştesine güvendi, kaybetti Dünyayı ikiye bölen tartışma! Yıkayarak mı, silerek mi temizlenmeli? Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ın mavi gözlü hırçın güzeli bakın kaç yaşında! Nefes alamıyor diye soluğu hastanede aldı! Burnundan çıkan şey doktorları bile şoke etti