Büyük Britanya'nın kırmızı küçük evi Quay House! İki adımda tarihi keşif - Son Dakika

Büyük Britanya'nın kırmızı küçük evi Quay House! İki adımda tarihi keşif

Çaba gösterseniz bile ancak birkaç adım atabileceğiniz bu kırmızı küçük ev, İngiltere Galler'de 16. yüzyılda inşa edildi. 3 metreden biraz fazla derinliği, 2 metre civarındaki genişliği ve ikinci katı da hesaba katıldığı zaman yaklaşık 11 metrekarelik bu evin adı; Quay House.

1
Denize mesafesi yaklaşık 10-15 metre olan Quay House, Galler'in küçük bir kasabası olan Conwy'de, bir balıkçı barınağı olarak yapıldı.
2
1900'lü yılların başında, şehir idaresi tarafından "yaşamaya uygun olmayacak derecede küçük" ilan edilmeden önce de sürekli olarak birilerine ev sahipliği yaptı. Bugün ise müze olarak hizmet veriyor.
3
Ziyaretçiler küçük evi kısa bir süre içinde keşfedebiliyor ve genellikle geleneksel Galce kıyafetli bir kadın tarafından memnuniyetle karşılanıyor.

4
Son yıllarda yan tarafına yapılan inşaatlerden dolayı, küçük ev turist çekemiyor. Ancak İngiltere'deki en küçük ve gururlu ev, arkasına dayandığı tarihi kale ile yıllara meydan okuyor.
5
6
7

Haber Yayın Tarihi: 29.04.2020 16:47

Son Dakika Büyük Britanya'nın kırmızı küçük evi Quay House! İki adımda tarihi keşif - Son Dakika

YORUMLAR (1)

Diğer Galeriler

Yeni bulgularla en güncel karşılaştırma! İşte koronavirüs, grip ve soğuk algınlığının belirtileri arasındaki farklar Ne umdu ne buldu! Çıplak fotoğraf paylaşan hakimin başı fena dertte İkinci kez yaşadığı annelik heyecanı yarım kaldı! Petek Dinçöz bebeğini kaybetti Necati Şaşmaz'ın günde 80 bardak çay içtiğini biliyor muydunuz? İşte ünlülerin bilinmeyen alışkanlıkları Kumaş maske ile ilgili korkutan gerçek: Virüsü parçalara ayırıp daha uzağa yayıyor