Büyüleyici Ve Sıradışı Kirpikler - Son Dakika

Büyüleyici Ve Sıradışı Kirpikler

10.12.2011 11:59

1
Alışılagelmiş kirpik kavramını değiştiren birbirinden iddialı, gösterişli takma kirpikler...
2
Eskilerin modası uzun, siyah takma kirpikler moda dünyasında yerini korurken günümüzde bu kirpikler farklı şekillerde yeniden yorumlanıyor.
3
Daha sıradışı modeller ön plana çıkıyor.
4
Bu modeller günlük hayatta kullanmak için biraz fazla iddialı olsalar da, özel konseptli gecelerde dikkat çekmek için güzel bir fırsat yaratıyor.

5
Farklı renkler ve farklı dokulardan oluşan takma kirpikler göz makyajıyla tamamlandığında sıradışı bir görünüm yaratıyor.
6
Tüylü, uzun, parlak ve çok sayıda rengin birlikte kullanıldığı modeller akıllardaki kirpik imajını tamamen değiştiriyor.

7

Özellikle defileler ve tanıtımlarda kullanılan birbirinden renkli ve iddialı bu takma kirpikleri günlük hayatta kullanmak ise gerçekten cesaret gerektiriyor.

8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22

Son Dakika Büyüleyici Ve Sıradışı Kirpikler - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Depremin kucağındaki Yunan Adası Sisam'da da manzara vahim! Sokaklar taş yığınıyla doldu İzmir'de şiddetli deprem sonrası korkutan görüntü! Deniz çekildi, tekneler karaya oturdu Cinsel içerikli film yıldızından maçta testis travması geçiren Rodriguez'e destek mesajı: Umarım iyisindir Nedeni bilinmiyor! Aynı fırından ekmek alan 300 kasabalı aklını yitirdi Bir döneme damga vurdu! Yumruklu saldırıda burnu kırıldı, barajı geçemeyince istifayı bastı