Son Dakika Haberleri: Büyüme 2012'de Hız Kazanacak

Büyüme 2012'de Hız Kazanacak

9 yıl önce

1
Ford'un Frankfurt Fuarı'nda tanıttığı en küçük motoru ve çevreci ECOnetic teknolojileri, binek araç pazarındaki büyümesine ivme katacak.
2
Ford, yüksek performans ve düşük yakıt tüketimi sunan EcoBoost motor serisini önümüzdeki yıl Focus, C-MAX ve B-MAX ve Fiesta modellerinde satışa sunulacak en küçük motoru olan 3 silindirli 1.0 litrelik motor ile genişletiyor.
3
İlk olarak 2012 yılı başlarında Focus'la başlayacak ve yıl içinde B-Max, C-Max ve Fiesta'da da yer alacak yeni 1.0 litrelik EcoBoost motor, Ford'un çevreci kimliğini daha da güçlendirecek.
4
Yeni turbo şarj, direkt enjeksiyonlu 1.0L EcoBoost motor düşük tüketim yanında ürettiği yüksek güç ile müşterilerin performans isteklerine de sonuna kadar cevap verebilecek bir yenilik olacak.Haber Yayın Tarihi: 14.09.2011 02:47 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Dünyayı ikiye bölen tartışma! Yıkayarak mı, silerek mi temizlenmeli? Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ın mavi gözlü hırçın güzeli bakın kaç yaşında! Nefes alamıyor diye soluğu hastanede aldı! Burnundan çıkan şey doktorları bile şoke etti Sivas'ta şaşkına çeviren görüntü! Gören 'Çin Seddi gibi' diyor MasterChef'in yakışıklı İtalyan şefi Danilo Zanna'nın eşi Türk çıktı!