Büyüme 2012'de Hız Kazanacak - Son Dakika

Büyüme 2012'de Hız Kazanacak

14.09.2011 14:47

1
Ford'un Frankfurt Fuarı'nda tanıttığı en küçük motoru ve çevreci ECOnetic teknolojileri, binek araç pazarındaki büyümesine ivme katacak.
2
Ford, yüksek performans ve düşük yakıt tüketimi sunan EcoBoost motor serisini önümüzdeki yıl Focus, C-MAX ve B-MAX ve Fiesta modellerinde satışa sunulacak en küçük motoru olan 3 silindirli 1.0 litrelik motor ile genişletiyor.
3
İlk olarak 2012 yılı başlarında Focus'la başlayacak ve yıl içinde B-Max, C-Max ve Fiesta'da da yer alacak yeni 1.0 litrelik EcoBoost motor, Ford'un çevreci kimliğini daha da güçlendirecek.
4
Yeni turbo şarj, direkt enjeksiyonlu 1.0L EcoBoost motor düşük tüketim yanında ürettiği yüksek güç ile müşterilerin performans isteklerine de sonuna kadar cevap verebilecek bir yenilik olacak.

Son Dakika Büyüme 2012'de Hız Kazanacak - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Cinsel içerikli videolarını satan genç modelin para kazanma planı mide bulandırdı Bir anda köpürmeye başladı! Türkiye'nin en büyük tatlı su gölü Eğirdir can çekişiyor Ekranların haşarı çocuğu Şoray Uzun'dan yıllar sonra gelen itiraf! Duyunca çok şaşıracaksınız Koronavirüse yakalanan Hadise'den haber var! Mutfaktan çıkmıyor Sivaslılar'dan kangal sayısını ikiye çıkaran Adriana Lima'ya çağrı: Üçüncüsü bizden olsun