Buz Gibi Havada Çocukların Üstüne Su Döktüler - Son Dakika

Buz Gibi Havada Çocukların Üstüne Su Döktüler

3 yıl önce

1
Rusya'daki bazı devlet okularında müfredadın bir parçası olarak zaman zaman anaokula giden 3-6 yaşındaki küçük çocuklara vücut dirençleri artsın diye okul bahçesinde kar banyosu yaptırılıyor.

2
Eksi 25 dereceyi bulan soğuğa rağmen yarı çıplak okulun bahçesindeki karla oynayan çocuklar, bir yandan da ellerindeki plastik kovalarla kar banyosu yapıyor.

3
Okul Müdürü Olesya Osintseva öğrencilerinin çıplak karda oynamasının sağlıklı olduğunu savunuyor.

4
Rusya'nın çok büyük bir kısmında yılın belirli zamanları termometrenin eksi seviyelerde seyretmesi ‘'mevsim normali'' olarak görülüyor.

5
Moskova'da yeni yılın başından itbaren sıcaklıklar eksi 10 derecenin altında ölçülüyor.

6
Kar banyosu almak veya donan nehir ya da göllerde delikler açıp buz gibi sulara girmek Ruslar arasında oldukça yaygın bir gelenek.

7
Hatta genellikle yeni doğan bebeklerin de buzlu suya sokularak ‘'çelikleme'' yapılmaları da Rusya için oldukça sıradan manzaralardan.

8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23

Haber Yayın Tarihi: 16.03.2017 08:07 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Aldatılan kadından görülmemiş intikam! Kocasının cinsel organına civata somonu taktı Göğüs silikonu ters dönüp patlayan modelden genç kızlara uyarı: 25'ten önce sakın yaptırmayın! Karısı doğumdayken eve eskort çağıran iş adamının alem gecesi kan gölüne döndü Trans birey olduğuna kimse inanamıyor! Norveç'in Kendall Jenner'ı güzelliğiyle baş döndürüyor Amerikalı spiker Wendy Williams canlı yayında yellendi

Son Dakika Haberleri