Cadde Ortasında Arkadaşını Yaktı - Son Dakika

Cadde Ortasında Arkadaşını Yaktı

27.08.2010 16:59

1
MERSİN'in Tarsus İlçesi'nde Osman Ali Teke, alacak-verecek meselesi yüzünden daha önce kavga ettiği Osman Güloğlu'nu takip ederek üzerine benzin döküp yakmak istedi. MOBESE kameralarına da yansıyan olayda Teke kaçarak izini kaybettirirken, Güloğlu ise hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı.
2
Olay kentin en işlek caddesi olan Atatürk Caddesi'de meydana geldi. Yüzlerce kişinin gözünün önünde meydana gelen ve akıllara durgunluk veren olayda alacak-verecek meselesi yüzünden 55 yaşındaki Osman Güloğlu ile 45 yaşındaki Osman Ali Teke cadde ortasında tartışmaya başladı.
3
Osman Güloğlu tartışma yerinden ayrılırken arkasından yaklaşan Osman Ali Teke, üzerinde bulundurduğu benzin dolu peti çıkarıp, üstüne döküp çakmağı çaktı. Osman Güloğlu bir anda alevler içinde kaldı. Alevler içinde kalan Güloğlu can telaşı ile kalabalığın içinde koşup, kendini bir iş yerinin içine attı. İşyeri sahibi ve çevredeki vatandaşların müdahalesi ile Güloğlu güçlükle söndürdüldü.
4
Olay yerine gelen ambulansla Tarsus Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Güloğlu tedavi altına alınırken, Osman Ali Teke ise olay yerinden kaçarak izini kaybettirdi. GüloğluÆnun hayati tehlikesinin devam ettiği öğrenilirken, olay MOBESE kameralarına da saniye saüniye yansıdı.
5
Polis, olayı gerçekleştiren Osman Ali Teke'yi her yerde arıyor.
6
7
8

Son Dakika Cadde Ortasında Arkadaşını Yaktı - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

İstanbul'un göbeğinde ama çok az kişi biliyor! Yıllardır cam fanusların içinde saklanıyorlar Büyük beden model, yine yaptı yapacağını! Ayna karşısında çırılçıplak karnını doyurdu Görüntüler dün geceden! Ünlüler, villada sabaha kadar vur patlasın çal oynasın kaçak parti yaptı Daireler, merdivenler, posta kutuları! Sıcaklığın eksi 50 dereceye düştüğü yerde her şey buz tuttu 2 kadın öğretmen, 18 yaşındaki öğrenciyi eve davet edip üçlü ilişkiye girdi