Caddebostan'da Kanlı Baskın - Son Dakika

Caddebostan'da Kanlı Baskın

10 yıl önce

1
TÜRK Balıkadamları Kulübü'nde çıkan kavgada, 65 yaşındaki bir kişi, tabancasına sarılarak dehşet saçtı
2
Öğle saatlerinde Türk Balık Adamlar Kulübü'nün Caddebostan sahilindeki binasında yapılan "Unan Apartmanı" yönetim toplantısını basan eski yönetici Kemal Akın, toplantıya katılanlara kurşun yağdırdı. Olayda ilk belirlemelere göre, 2 kişi hayatını kaybetti, 2 kişi de yaralandı.Saldırı sırasında Türk Balık Adamlar Kulübünde bulunanlar ve kulübün Havuzda yüzenler, büyük panik yaşadı.Polis, kaçan silahlı saldırganın yakalanması amacıyla operasyon başlattı.
3
Cadde Bostan Balık Adamlar kulübünde yapılan Apartman yönetimi toplantısını basan ve Apartmanın Eski Yöneticisi olduğu öğrenilen 65 yaşındaki Kemal Akın, etraftakilere kurşun yağdırdı. Saldırıda 2 kişi öldü, 2 kişi yaralandı.
4
Kadıköy'de, bir apartmanın yönetimiyle ilgili toplantıya gelen aynı apartmanın eski yöneticisi, 2 kişiyi tabancayla öldürürken 2 kişiyi de bıçakla yaraladı.
5
Alınan bilgiye göre, Erenköy Kantarcı Rıza Sokak'taki Unan Apartmanı'nın bazı sakinleri ile halen görevdeki bazı yöneticileri, apartman yönetiminin profesyonel bir firmaya devredilmesi konusunu görüşmek üzere Caddebostan'daki Türk Balıkadamlar Kulübünün Lokali'nde toplandı
6
Toplantının sürdüğü ve yönetimi devralması düşünülen firma yetkililerinin sunum yaptığı sırada, aynı apartmanda oturan ve eski yönetici olduğu öğrenilen Kemal Akın (61) lokale geldi. Akın, içeride bulunanlara "Kim beni şikayet etti? Mahkemede bana nasıl iftira atarsınız?" diyerek, yanında getirdiği silahla ateş açtı.
7
Apartman yöneticilerinden Yıldırım Sunder (60) ve eşi Nesteren Sunder (55) vücutlarına isabet eden kurşunlarla olay yerinde öldü. Akın, bu sırada kendisine engel olmak isteyen ve elindeki tabancayı almaya çalışan dalış eğitmenleri Halit Esen ve Erhan Eraslan'ı da bıçakla yaralayarak olay yerinden kaçtı.
8
Yaralı Esen ve Eraslan, Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.
9
Kemal Akın'ın yakalanması amacıyla başlatılan çalışmalar sürerken, şüphelinin, daha önce de aynı apartman sakinlerinden kimya mühendisi Orhan Tümen'i üzerine araba sürerek yaraladığı ve bu nedenle 6 ay cezaevinde yattığı öğrenildi.
10

Haber Yayın Tarihi: 05.07.2010 09:30 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Düğünde rezalet! Sapkın damat garson kıza cinsel istismarda bulundu Kubilay Aka'nın cinsel içerikli mesajlarını ifşa eden Beyza Güneş'in iddialı pozları olay oldu! Ölen büyükannesinden 230 bin sterlin çalan eski model yakayı ele verdi Jennifer Aniston ödül törenine sütyensiz geldi! Göğüs ucu detayı yürek hoplattı Jennifer Aniston ve eski eşi Brad Pitt, Sahne arkasında fena yakalandı! Yıllar sonra ilk kez sarmaş dolaş

Son Dakika Haberleri