Çağatay Ulusoy'u Victoria's Secret meleği öptü - Son Dakika

Çağatay Ulusoy'u Victoria's Secret meleği öptü

27.11.2014 11:34

Elle Dergisi'nin Aralık sayısı için kamera karşısına geçen oyuncu Çağatay Ulusoy'a, Victoria's Secret meleklerinden Julie Ordon'ın eşlik ettiği o kareler. Genç oyuncu Çağatay Ulusoy, Elle Dergisi'nin Aralık sayısı için Victoria's Secret meleklerinden Julie Ordon ile kamera karşısına geçti.

1
Yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy, Victoria's Secret meleklerinden Julie Ordon ile kamera karşısına geçti.

2
Medcezir'in Yaman'ı Çağatay Ulusoy Elle dergisinin Aralık sayısı için objektif karşısına geçti. Victoria's Secret meleklerinden Julie Ordon ile poz verdi.

3
Çağatay Ulusoy sevdiği kadını kıskandığını, kendisine iltifat edilirken de utandığını söyledi.

4
Ulusoy'u yanağındaki ve göğsündeki dudak izleri Julie Ordon'a ait.

5
Çağatay Ulusoy'la kamera karşısına geçen Victoria's Secret meleği, Ulusoy'u sıcakanlı bulduğunu söyledi ve "Çağatay çok yakışıklı bir erkek, onunla tanıştığım için çok mutluyum." dedi.

6
7
8
9
10

Son Dakika Çağatay Ulusoy'u Victoria's Secret meleği öptü - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

65 yaşında ikiz bebek doğuran kadının çocuklarını elinden aldılar Komşularının taciz mesajı ekmeğine yağ sürdü! Çıplak fotoğraf krizi sonrası milyoner oldu Sahada başka Instagram'da başka! Ateşli hakem son yaptığıyla hayranlarının aklını başından aldı Kolombiya'nın Kim Kardashian'ı, takıntılı hayranları yüzünden yedi kez ev değiştirdi Su içmek için nehir kenarına geldi! Muhtemel sonu bekleyen fotoğrafçı olanlar karşısında dondu kaldı