Son Dakika Haberleri: Çağatay Ulusoy ve Ayça Ayşin Turan'ın Cinsel İlişki Sahnesi Muhafız'a Damga Vurdu

Çağatay Ulusoy ve Ayça Ayşin Turan'ın Cinsel İlişki Sahnesi Muhafız'a Damga Vurdu

12 ay önce

Netflix'in ilk Türk yapımı dizisi Muhafız Hakan'ın 4. bölümünde; Çağatay Ulusoy ve Ayça Ayşin Turan'ın coşkulu cinsel ilişki sahnesi tüm izleyicileri şaşırttı.

1
Kapalıçarşı'da çalışan sıradan bir çocuktu Hakan. Tek hayali Faysal Holding'de işe girmek. Okul deneyimi, dili olmadığı için Faysal Holding'in genel koordinatörü mükemmeliyetçi, işine aşık soğuk bir kadın olan Leyla tarafından eleniyor. İş görüşmesinden çıkarken bir çocuğun hayatını kurtarıyor ve iş adamı Faysal Erdem bunu görüp güvenlik ekibine katmak istiyor.
2
Hakan aynı gün tarihte kendisine verilmiş gizli bir görevle İstanbul'u korumak zorunda olduğunu öğreniyor ve bütün dünyası altüst oluyor. Leyla, günlerce Hakan'ın peşinde koşup işe girmeye ikna etmeye çalışıyor. Sonunda Hakan, Faysal Holding'de işe başlıyor. Zıt kutuplar birbirini öyle bir çekiyor ki. Kendilerini yatakta buluyorlar.
3
Bu sahneler izleyiciyi epey şaşırtıyor. Çünkü yayın kuralları gereği böyle sahneler televizyonda artık yumuşatılarak, kısa kesilerek veriliyor.
4
ÇAĞATAY ULUSOY: GAYET RAHATTIK
ÇAĞATAY ULUSOY: GAYET RAHATTIK
Dizinin yakışıklı oyuncusu Çağatay Ulusoy ise geçtiğimiz günlerde verdiği bir ropörtajda sevişme sahneleri hakkında samimi açıklamalarda bulunmuştu. Ulusoy, Ayça Ayşin Turan'la olan sevişme sahnesi hakkında "Zorlandınız mı?" sorusuna "Yooo gayet rahattık. Ayça da işinde çok profesyonel. İşimizi yaptık" ifadesiyle yanıt vermişti.
5
AYÇA AYŞİN TURAN: PROFESYONEL İNSANLARIZ
AYÇA AYŞİN TURAN: PROFESYONEL İNSANLARIZ
Ayça Ayşin ise bu tarz sahnelerin kendisini zorlayıp zorlamadığına dair bir soruya "Biz profesyonel insanlarız işimizi yaptı" diyerek dizide hiç zorlanmadığını dile getirdi.
6
7
8Haber Yayın Tarihi: 15.12.2018 09:57 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Dünyayı ikiye bölen tartışma! Yıkayarak mı, silerek mi temizlenmeli? Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ın mavi gözlü hırçın güzeli bakın kaç yaşında! Nefes alamıyor diye soluğu hastanede aldı! Burnundan çıkan şey doktorları bile şoke etti Sivas'ta şaşkına çeviren görüntü! Gören 'Çin Seddi gibi' diyor MasterChef'in yakışıklı İtalyan şefi Danilo Zanna'nın eşi Türk çıktı!