Son Dakika Haberleri: Çağla Kubat Bebek Bekliyor

Çağla Kubat Bebek Bekliyor

6 yıl önce

Geçen yaz beş yıldır birlikte olduğu Amerikalı sörfçü Jimmy Diaz ile Alaçatı'da nikah masasına oturan Çağla Kubat bebek bekliyor.

1
5 yıldır birlikte olduğu Amerikalı sörfçü Jimmy Diaz ile geçen yaz Alaçatı'da nikah masasına oturan güzel manken, bebek beklediğini açıkladı.
2
Akmerkez'in girişindeki X-Ray'den geçmeyen Kubat, gelen sorular üzerine, “Heyecandan ne diyeceğimi bilemedim. Bebek bekliyoruz. Bizim için de çok tatlı bir sürpriz oldu.” dedi.
3
Sörfçü kimliğiyle yurt dışında da Türkiye'yi temsil eden Kubat, hamilelikle birlikte bir süre spora ara verecek.
4
Her yıl mayısta düzenlenen Dünya Sörf Şampiyonası'na katılamayacağını söyleyen sporcu, “Doğum sonrasında sörfe hemen dönemeyebilirim. Görüştüğümüz televizyon programları var.” dedi.
5
6
7
8
9
10


Haber Yayın Tarihi: 28.12.2013 08:31 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Tepki toplayan Aşk Adası yarışmasında sular durulmuyor! Yorgan altı sahnesi tartışma yarattı Bu caminin 557 yıldır çatısı yok! "Cuma namazlarında yağmur yağmıyor" Banyo yaptığı suyu 30 dolara satışa çıkaran fenomenin hesabı kapatıldı Ameliyat masasında rahmi alınırken uyandı: İçimi kazıyorlardı, ölmek istedim! Uzmanlardan olay iddia: Yakın zamanda cinsel ilişki robotları aramızda yürüyecek