Çağla Şikel Doğum Günü Fotoğrafları İçin Özür Diledi - Son Dakika

Çağla Şikel Doğum Günü Fotoğrafları İçin Özür Diledi

06.01.2014 15:24

Çağla Şikel ve Emre Altuğ, doğum günü kutlamasında çekilmiş fotoğrafların basına yansıması üzerine, geceye katılan dostlarından özür diledi.

1
Çağla Şıkel ve Emre Altuğ, doğum günü kutlamasında çekilmiş fotoğrafların basına yansıması üzerine, geceye katılan dostlarından özür diledi.
2
Çiftin yaptığı açıklama şöyle: "Geçtiğimiz Cumartesi ailemiz ve en yakın dostlarımızla kutlamış olduğumuz Çağla Şikel Altuğ'un doğum günü partisinde mekân için çekildiği ve tarafımızın onayı olmadan hiçbir yerde yayınlanmayacağı garantisi mekan yetkilileri tarafından verilen fotoğraflar bilgimiz haricinde basına sızdırılmıştır."
3
"Bizi doğum günü partisinde yalnız bırakmayan dostlarımızdan yaşanan bu üzücü durumdan dolayı özür diliyoruz."

4
Çağla Şıkel, 35'nci yaşını Asmalımescit'teki Mor Meyhane'de kutlamıştı.
5
Çağla Şıkel'in doğum günü partisi, moda, sanat ve cemiyet dünyasının tanınmış isimlerini Asmalımescit'te buluşturmuştu.
6
Eşi Emre Altuğ'un bu özel kutlama için özel olarak kapattığı Mor Meyhane'deki partiye katılanlar arasında; Melek Baykal, Alişan, Tanem Sivar, Ceyda Düvenci, Can Tunalı, Hakan Akkaya, Şevket Çoruh, Ivana Sert, Özlem Yıldız, Mehmet Turgut, Akın Altan, Yonca Evcimik ve Bekir Aksoy da vardı.
7
Geceden fotoğraflar...
8
9
10
11
12
13
14
15

Son Dakika Çağla Şikel Doğum Günü Fotoğrafları İçin Özür Diledi - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Yeri şimdilik gizli tutuluyor! Bu izlerin 5 bin yıllık olduğu tespit edildi Mucize Doktor'un Açelyası isyan etti! "Bedenimi istediğim gibi kullanırım" deyip yatak pozunu paylaştı İki kez tecavüze uğrayan kadın orduya katıldı! Verdiği silahlı pozlarla kadınlara çağrıda bulundu Çocuğu yaşındaki zihinsel engelli kızla evlenen 55 yaşındaki adama tepki yağdı Elektrikçiler, kabloların yerini değiştirmek için yaptıkları kazıda yanlışlıkla orta çağdan kalma gizli bir tünel keşfetti